Mack's měkké tvarovatelné ucpávky pro děti - 6 párů

Kód: 813
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
16.11.2018
 • nepouští vodu a snižují hluk
 • měkké tvarovatelné silikonové
 • větší a bezpečnější než ostatní dětské špunty
 • ochrana před záněty a infekcí
 • pro děti do 6 let a méně
 • spolu s pouzdrem

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mack's měkké tvarovatelné silikonové ucpávky pro děti (Soft Moldable Silicone Putty Ear Plugs - Kids Size) jsou vhodné pro ultimátní pohodlí uší při plavání. A zároveň jsou vhodné i proti hluku. Tyto zátky se přizpůsobí unikátním konturám jakýchkoli uší.

Špunty Mack's jsou #1 značka doporučována lékaři v USA, která zabraňuje ušním zánětům a infekci. 

Špunty poskytují lepší a větší pohodlí než špunty do uší na míru. Jsou větší a bezpečnější než ostatní dětské špunty.

Poskytují ochranu po operaci. Bezpečné použití s ušnímu trubičkami. Pomáhájí zmírnit bolest uší v důsledku tlaku vzduchu v letadle.

Chrání sluch před hlasitými zvukyPoskytují netoxickou, antialergenní vodotěsnou ochranu.

Doporučeno pro děti od 6ti let a méně. Zářivá oranžová barva je zábavná pro děti a lehce viditelná pro rodiče.

Skvělé pro plavání, koupání, cestování, hlasité události, létání a další.

Spolu s pouzdrem na nošení.

 

Použití

 1. Ujistěte se, že máte čisté ruce a ušní otvor čistý a suchý. Zformujte špunt do kuličky.
 2. Umístěte špunt přes ušní otvor a zploštěte pro vytvoření vzduchotěsného těsnění. Vyhněte se vlasům.

 

Upozornění

Nezasouvejte dovnitř do ušního kanálku. Pouze překryjte. Špunty nestříhejte, nelámejte a neprodlužujte.

Pro vyjmutí stiskněte nahoru vzadu za uchem. Zbavte se špuntů, když jsou znečištěné nebo již nelepí (kolem 5 použití).

 

Upozornění a opatření

Pro použiti dětmi do 6 let. Nezasouvejte špunt do ucha násilím. Pouze překryjte. Nutný dohled dospělých. Nepoužívejte pro potápění nebo hloubku více jak 3m. Používejte dle pokynů.

Zbavte se špuntů v případě kontaktu s mazivy, rozpouštědly nebo jinými chemikáliemi. Lze používat v chlorované vodě.

Držte dál od nemluvňat a malých dětí. Produkt je netoxický, ale může zabránit dýchání, pokud je chycený v dýchací trubici, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty pro děti do vody
Hmotnost: 0.048 kg
Barva: Oranžová
Materiál: Tvarovatelný silikon
Počet párů: 6
? SNR (Utlumení): 22dB
Šňůrka: Ne
Typ: Několik použití

Co je v balení

Jak používat silikonové špunty Mack's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Macks špunty do uší logo

Toto je příběh společnosti Mack's®

V roce 1962, Raymond Benner, hudebník symfonického orchestru zkřížil cesty se starším lékárníkem, který chtěl prodat své podnikání se špunty do uší. Náklady činily $2000 a firma měla vydělávat $1400 za rok. Bennerové manželce Cecilii se tato výzva líbila. Proto se rozhodli společnost McKeon Products, Inc. koupit. Jejich jediný produkt - Mack's® Earplugs (pojmenovaný podle předchozího majitele) byl vyroben z tvarovatelné hliněné směsi. Benner byl se špunty spokojený, ale věřil, že mohou být vylepšené. Chtěl, aby ucpávky byly pohodlnější, aby se více nosily. Zároveň, jako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a mnohem poddajnější látka by lépe utěsnila vodu a zabránila tak její proniknutí do uší. Věděl, že vodotěsné špunty do uší by mohly pomoci zabránit bolestivým infekcím známým jako "plavecké ucho".

aboutus_text

Díky mnohým pokusům a omylům, stejně jako různým výrobním technikám objevil velmi jedinečnou látku, která se stala prvními silikonovými špunty do uší. Benner byl nadšený potenciálem pomáhat zlepšit životy mnoha lidí s jeho novým vynálezem. Ohromen jedinečným vzhledem nových špuntů do uší (které vypadaly a připadaly jako malé polštářky) rozhodl Benner změnit jejich název na Mack's® Pillow Soft®. Díky růstu jejich snahy cestovali Raymond a Cecílie z města do města. Tak jak Bennerová malá rodinná firma rostla, přesunula se ze suterénu jeho domu do osmi stále rostoucích zařízení.

Raymond Benner je uznávaný a úspěšný hudebník ze symfonického orchestru, který po 30 letech opustil. Byznys, který nejdříve začal dělat jako koníček, se vyvinul do vůdce na trhu s péči o uši spolu s nejprodávanějšími tvarovatelnými silikonovými špunty do uší Mack's® Pillow Soft® (na americkém trhu).

Produkty McKeon nyní nabízí celou řadu tvarovatelných a předtvarovaných silikonových a pěnových špuntů do uší pro nejrůznější použití. Společnost Mack's® je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je nyní generálním ředitelem. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcově krocích u společnosti McKeon tím, že udržuje praktický přístup k výzkumu a vývoji nových produktů. Devin plave pro organizaci United States Masters Swimming na závodní úrovní a Pete je nadšený triatlonista a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je I.S.O. certifikovaná společnost od roku 1997. Působí výhradně ze svého nejmodernějšího zařízení v Michiganu. McKeon pokračuje v růstu poskytováním nejkvalitnějších inovativních produktů na trhu, které jsou nyní prodávány po celém světě.

 

Zajímavá fakta

 • Ray Benner vynalezl silikonové špunty do uší už v roce 1962
 • Mack's® jsou oficiální špunty do uší USA Swimming® (Národní řídící orgán pro plavání ve Spojených státech se 400 000 členy)
 • Mack's® byly první špunty do uší použité ve World Series Baseball Game
 • Mistr v plavání, Lois Nochman, pokořil 18 světových rekordů a používal přitom špunty do uší Mack's®, aby pomohl zabránit zalehlým uším a zánětům