Aurecon Dry ušní sprej 50 ml

Kód: 431
175 Kč 144.63 Kč bez DPH 350 Kč / 100 ml
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
25.5.2022
Možnosti doručení
  • pomáhá odstranit vodu v uchu
  • urychluje vypařování vody z ucha
  • odstraňuje přebytečnou vlhkost
  • pomáhá předcházet ušním problémům

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aurecon Dry spray je určen na odstranění vody v uchu. Fyzikální vlastnosti denaturovaného lihu, který se nachází v přípravku, urychluje vypařování vody z ucha a tím napomáhá vysušení vnějšího zvukovodu. Denaturovaný líh během několika minut odstraní přebytečnou vlhkost, a proto představuje účinnou pomoc při předcházení různým ušním problémům.

 

Péči o ucho je potřeba věnovat potřebnou pozornost, protože v důsledku nedostatečné hygieny zvukovodu se může jeho průchodnost zhoršit. Zvýšenou opatrnost musíme věnovat ušní hygieně v případě pobytu ve vodě, protože se často stává, že se voda dostane do ucha.

 

Voda v uchu může byť i příčinou vzniku zdravotních problémů s vážnými následky. Voda může rozpustit kyselou ochrannou vrstvu zvukovodu a rozmočit kůži. Důsledkem toho může uvolněná ochranná vrstva vytvořit vhodné prostředí pro baktérie a mykózy. Vlhké prostředí vytváří příznivé podmínky pro mikroorganizmy a jejich rozmnožení může způsobit různé ušní problémy. Z tohoto důvodu je důležité, aby se po styku s vodou voda z ucha odstranila. Tím je možné předejít nepříjemnostem spojeným s onemocněním ucha. Na začátku jsou příznaky, jako je svědění, mírný výtok z ucha, bušení v uchu. Časem se to může zhoršit až v intenzivní bolesti, zvýšenou teplotu, hnisavý výtok z ucha, které z dlouhodobého hlediska mohou vést i k zhoršení sluchu.

 

Přípravek je obohacený výtažkem z netřesku střešního a z aloe vera, které jsou dobře známé v lidovém léčitelství. Netřesk střešní (Sempervivum tectorum L.) byl v lidovém léčitelství nenahraditelným prostředkem při léčbě bolesti ucha. Listy netřesku střešního se lisovaly a získaný extrakt se při bolestech nakapal do ucha. Netřesk střešní byl považován i za známý domácí lék na léčbu ran různého původu a na léčbu svrbění v případě bodnutí hmyzem. V posledních letech také vzniklo několik studií o účinnosti této rostliny. Netřesk obsahuje flavonoidy, třísloviny, fenylkarbonové kyseliny a jiné účinné látky, které zmírňují zánětlivé procesy a zároveň svými antioxidačními účinky napomáhají zabránit tvorbě škodlivých volných radikálů. Výtažek z aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje také biologicky aktivní a hodnotné účinné látky jako jsou saponiny, rostlinné kyseliny, antrachinony a vitamíny. Díky nim dochází k zmírňování zánětlivých procesů, ke zklidnění, tlumení bolesti a regeneraci tkaniva, čímž se zvyšují unikátní vlastnosti výrobku Aurecon dry spray.

 

Návod na použití

Aplikujte Aurecon dry spray po jakémkoli styku s vodou např. po plávaní, koupaní či sprchovaní. Přiložte trysku Aurecon Dry ušního spreje k vnějšímu zvukovodu a stlačením pumpy vstříkněte 1 – 2x do každého ucha. V případě potřeby postup zopakujte. Po použití trysku opláchněte vlažnou vodou.

 

Balení

Lahvička s rozprašovačem o objemu 50 ml

 

Složení

Glycerin, denaturovaný líh, extrakt z netřesku střešního (Sempervivum tectorum L.), výtažek z aloe vera (Aloe barbadensis).

 

Upozornění

Nepoužívejte Aurecon dry ušní sprej v případě onemocnění sluchového orgánu, při prudké bolesti, zvýšení teploty, hučení v uších, hnisavém výtoku z ucha, zhoršení sluchu. V případě těchto příznaků vyhledejte svého ošetřujícího lékaře! Děti a starší osoby mohou používat jen pod dohledem jiné osoby! Trysku si nedávejte příliš hluboko do ucha, abyste si neporanili ucho! Případná změna barvy roztoku a jemné usazeniny mohou být způsobené obsaženými rostlinnými složkami, které však kvalitu výrobku neovlivňují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spreje do uší
Hmotnost: 0.087 kg
Obsah: 50ml
Určení: Pro dospělé
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
Avatar autora | 14.8.2021
- Nepřijde mi moc efektivní. Produkt v podstatě k ničemu.

5
B Avatar autora | 9.11.2020
Perfektni, jsem spokojena.

Herb Pharm

Společnost Herb-Pharma AG je výrobcem a dodavatelem výrobků ze Švýcarska v oblasti zdravotních pomůcek, výživových doplňků a speciální kosmetiky.

Firma byla založena v druhé polovině roku 1992, od kdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků. Firma prošla obdobím rychlého a stabilního růstu, díky kterému dnes zaujímá na domácím trhu ve všech svých zájmových oblastech přední postavení s významnými tržními podíly.

S rozvojem firmy souvisí i její úspěšné pronikání na zahraničních trzích, především na Slovensku, v České Republice, v Polsku a v Maďarsku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení