Cirrus BioEars - 3 páry Silikonové špunty na plavání
Kód: 705



Související produkty
sprej na vysušení a odstranění vody z ucha pomáhá předcházet ušním problémům urychluje vypařování vody z ucha odstraňuje přebytečnou vlhkost
chrání uši před vodou drží špunty na místě oboustranná univerzální velikost čelenka neobsahuje v balení špunty
extra odolný 3mm neoprén chrání před vodou drží silikonové špunty na svém místě 3 velikosti čelenka neobsahuje v balení špunty
vhodný pro děti i dospělé pomáhá odstraňovat přebytečný ušní maz podporuje přirozený samočistící proces pomáhá chránit před infekcemi
spolehlivá ochrana uší při plavání, koupání i sprchování vhodná pro děti s ventilačními trubičkami, záněty středního ucha nebo citlivýma...
měkké silikonové polštářky pro maximální pohodlí dodáván spolu s pouzdrem jedna velikost
lehké, přizpůsobitelné brýle doplněné o vzduchové těsnění vhodné pro začátečníky tak profíky UV ochrana
nová revoluční technologie antifogu širší periferní a čelní vidění rozdvojený pásek 5 vyměnitelných nosních můstků UV ochrana
lehké plavecké brýle pro dospělé brýle mají široké očnice úprava skel s anti-fog vrstvou nastavitelný nosní můstek
pro fitness plavání inovativní design, vodotěsný a pohodlný tvar protizamlžovací skla a měkké silikonové těsnění vhodné pro venkovní plavání a...
zakřivené čočky pro 180° vidění patentovaný materiál Softeril snadno nastavitelné boční přezky antiscratch vyrobeno v Itálii
ultrapohodlné pro každodenní trénink s hypoalergenním silikonem padnou téměř každému obličeji UV ochrana a ochrana proti zamlžení
Široký zorný úhel díky hranatému designu – bez nutnosti otáčet hlavou Technologie Swipe Anti‑Fog – proti zamlžení až 10× déle než běžné brýle...
Detailní popis produktu
BioEars jsou měkké, silikonové špunty vhodné pro ochranu uší před vodou během plavání nebo koupání a pro ztlumení hluku. Chrání před zánětem uší. Jeden rozměr padne všem.
Každé balení obsahuje 3 páry špuntů BioEars.

Obsahuje výtažky z Aloe vera.
Která chrání špunty před bakterií a prodlužuje jejich životnost.
Včetně pouzdra na nošení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špunty do uší do vody |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 794503412087 |
| Barva: | Modrá |
| Lamelové: | Ne |
| Materiál: | Tvarovatelný silikon |
| Počet párů: | 3 |
| Počet přírub: | Žádné |
| Pouzdro: | Plastová krabička |
| ? SNR (Utlumení): | 24 dB |
| Šňůrka: | Ne |
| Typ: | Několik použití |
| Velikost: | Standardní |
| Značka: | Cirrus |
| SNR uvedeno: | Ano |
| ? NRR: | 22dB |
| Země původu: | Vyrobeno ve Vermontu, USA. |
extrémně pohodlné silikonové špunty do uší míra utlumení SNR 24dB jsou vhodné na spaní, cestování ale i na plavání chrání před hlukem vydrží...
3 páry tvarovatelné silikonové špunty do uší brání proniknutí vodě do uší pro bezstarostné plavání
vodotěsný silikon plavání bez starostí zároveň jako ochrana před prachem a chladem
3 páry vodotěsný silikon speciálně pro děti
plovoucí silikonové špunty, které se neztratí ve vodě doporučované lékaři jako ochrana pro děti s citlivýma ušima, ušními trubičkami nebo...
nepouští vodu a snižují hluk měkké tvarovatelné silikonové větší a bezpečnější než ostatní dětské špunty ochrana před záněty a infekcí pro děti...
extrémně pohodlné silikonové špunty do uší míra utlumení SNR 24dB jsou vhodné na spaní, cestování ale i na plavání chrání před hlukem a vodou...
nepouští vodu a snižují hluk měkké tvarovatelné silikonové větší a bezpečnější než ostatní dětské špunty ochrana před záněty a infekcí pro děti...
zabránění proniknutí vody do uší ochrana před ušní infekcí stále slyšitelné okolní zvuky a konverzace díky AlpineAcousticFilters™ extrémně...
snižují hluk a utěsňují vodu odnímatelná šňůrka obsahují pouzdro vhodné na plavání, vodní sporty, atd. poskytují utlumení 26dB NRR
jedinečná 3-kroužková forma superměkké silikonové ucpávky přizpůsobí se tvaru vašeho ucha dobře vedou zvuky neobsahují PVC vhodné...
profesionální špunty pro vodní sporty a plavání vhodné pro surfing, kiteboarding, wakeboarding a další praktické pouzdro a šňůrka součástí balení...
super měkká, super pohodlná ochrana před vodou ohebná šťopka Flex Stem design s trojitou přírubou zabraňuje zánětům uší a infekci spolu s...
super měkká, super pohodlná ochrana před vodou ohebná šťopka Flex Stem design s trojitou přírubou zabraňuje zánětům uší a infekci spolu s...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Cirrus Healthcare se už více než 28 let věnuje výrobě špuntů do uší a dalších pomůcek, které snižují tlak v uších a pomáhají tak předcházet mnoha zdravotním komplikacím. Sortiment značky zahrnuje také špunty do uší na plavání, špunty pro děti nebo špunty do letadla.
| Výrobní společnost : | Cirrus Healthcare Products LLC |
|---|---|
| Adresa : | 60 Main Street, P.O. Box 220, Cold Spring Harbor, NY 11724, USA |
| E-mail : | help@cirrushealthcare.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |

