Novinka

Alpine PartyPlug Pro Natural Špunty pro muzikanty

309
Neohodnoceno
Efekt lupa
 • 1 z 3
 • Váš sluch bude lépe chráněn
 • Zachovává kvalitu zvuku, pouze hlasitost je nižší
 • Přírodní přímočaré utlumení, díky speciálním AlpineAcousticFilters™
 • Vaše uši již nebudou po koncertě nebo párty "zvonit"
 • Lidí kolem sebe budete perfektně slyšet
 • V uchu sedí optimálně, díky jemnému AlpineThermoShape™ materiálu
 • V uchu skoro nejsou vidět
 • Pouzdro a provázek na nošení jsou zdarma
 • Znovu použitelné

 • 617,36 Kč bez DPH
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 12.12.2017
747 Kč
Kategorie: Špunty do uší na koncerty
Hmotnost: 0.08 kg
Barva: Transparentní
Materiál: Termoplast
SNR (Utlumení) (?): 21dB
Typ: Znovu použitelné
Značka: Alpine
Velikost: 120 x 82 x 23 mm
 

Alpine Oficiální prodejce Earplugs CZ

 

Perfektní špunty na párty

Na koncertě nebo festivale si chtějí návštěvnici hudbu užít. Ale bez ochrany sluchu můžete v hlučném prostředí strávit max čtvrt hodiny, aniž by riskovali trvalé poškození sluchu. I přesto mnoho milovníku hudby preferuje na sebe vzít to riziko, než si vzít špunty a mít minimální zkreslení hudby. S novými PartyPlug Pro™ si už vybírat nemusíte.

Alpine PartyPlug Pro špunty do uší pro muzikanty tkaničky Earplugs


 

Přírozené utlumení

Alpine PartyPlug Pro™ mají speciální lineární AlpineAcousticFilters™ filtry. To znamená, že všechny frekvence tlumí stejně. Pro milovníka hudby, musí kvalita hudby zůstat vždy perfektní. Se špunty Alpine PartyPlug Pro™ Natural je škodlivý hluk snížen na bezpečnou úroveň. Je to jako ztlumit hlasitost. Zároveň díky AlpineAcousticFilters™ se milovník hudby necítí izolovaně, jelikož konverzace zůstávají dobře slyšitelné.

Alpine PartyPlug Pro Natural technické specifikace Earplugs cz


 

Vychutnejte hudbu více s dobrými špunty

Alpine PartyPlug Pro™ Natural jsou speciálně vyvinuté pro použití na festivalech, koncertech nebo na párty. Jsou vyrobené z měkkého a flexibilního AlpineThermoShape™ materiálu. Ten se v uchu výborně formuje pro optimální utlumení. Špunty můžete bez problému nosit celý den a noc. Materiál neobsahuje žádný silikon. Jako výsledek špunty nesvědí a nedráždí citlivou pokožku uší. Špunty do uší Alpine se lehce čistí a jsou odolné.

alpine thermo shape


 

Sprej na čištění, šňůrka a pouzdro zdarma

Spolu se špunty je v balení pouzdro na nošení, který je jednoduchý připnout například ke svazku s klíči. Jako přídavek obsahuje každé balení šňůrku na krk. Můžete špunty připnout a pověsit kolem krku. Ideální pokud chcete špunty na chvíli vyndat. Zároveň je v balení čistící sprej Alpine Clean (5 ml) pro rychlé a jednoduché vyčištění.

Alpine PartyPlug Pro Natural špunty do uší pro muzikanty příslušenství Earplugs cz


 

Tabulka utlumení Alpine PartyPlug Pro Natural

Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Střední útlum v dB 19,2 20,7 21,3 20,8 23,5 27,1 20,9 28,9
Standardní odchylka v dB 3,9 2,8 3,3 3,6 3,9 4,7 3,7 6,4
Předpokládaná ochrana v dB 14,9 17,9 18 17,2 19,6 22,4 17,2 22,5

 

Co je v balení?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.