Vibes hi-fidelity earplugs
Kód: 4439



Související produkty
Detailní popis produktu
Vibes jsou znovu použitelné špunty do uší stvořené pro kvalitu zvuku. Tradiční pěnové špunty do uší tlumí pouze vysoké frekvence, nikoli nízké (bass) zvuky, což způsobuje to, že zvuk, který slyšíte je zkreslený. Na druhé straně špunty Vibes snižují hlasitost všech frekvencí stejně od bassu po vysoké frekvence. Díky tomu slyšíte zvuky čistěji, jen při tišší hlasitosti. Vibes zlepšují váš zážitek z hudebního vystoupení.

Na rozdíl od tradičních pěnových špuntů, které zvuk blokují a tlumí, Vibes zvuk filtrují. Díky speciálně vyvinuté tubičce, která vyvažuje zvukové vlny a díky akustickým filtrům, které snižují hladinu decibelů, Vibes vám umožní chránit vaše uši a zůstat v hlasitém prostředí, aniž by vám to jinak způsobilo nepohodlí a poškození sluchu.
Údaje o útlumu

Využití
Špunty Vibes si můžete s sebou vzít na živá vystoupení, hodiny fitness, na moto, hlasité událostí a zábavy, do práce nebo jsou taktéž vhodné pro lidí s autismem.
Obsah balení
- špunty Vibes
- pevné plastové pouzdro, které se vejde do kapsy
- 3 páry výměnných silikonových nástavců různé velikosti
Proč svět potřebuje Vibes
Moderní svět je hlasitý. Až do nedávně nedávné doby nejhlasitějšími zvuky na světě byly lví řev nebo hřmění a nikde jsme nemuseli být schopni zpracovávat zvuky hlasitější. Nyní, když se na koncertech nebo motorových závodech setkáváme se zvuky z obřích reproduktorů, naše uši jsou napjaté a naše schopnost slyšet je poškozená. Nebyly totiž navrženy tak, aby dokázaly zvládnout zvuky tak hlasité. Vibes vám umožní bezpečně a pohodlně se pohybovat v hlasitém světě, ve kterém se nacházíme, aniž by to omezovalo vaši schopnost slyšet lidí nebo s nimi komunikovat.
Poznámka:
Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohoto produktu je udána přibližně a to připočtením 2dB k naměřené hodnotě NRR (Noise Reduction Rating) americkou standardizační organizací (ANSI). Hodnoty byly převedené z důvodu sjednocení. Více o SNR a NRR se dočtete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špunty do uší na koncerty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 860506000207 |
| Barva: | Bílá, Transparentní |
| Lamelové: | Ne |
| Materiál: | Pevný silikon |
| Počet párů: | 1 |
| Počet přírub: | Žádné |
| Pouzdro: | Plastová krabička |
| ? SNR (Utlumení): | 17 dB |
| Šňůrka: | Ne |
| Typ: | Znovupoužitelné |
| Velikost: | Standardní |
| Využití: | Pro muzikanty, Na koncerty |
| Značka: | Vibes |
| Léto: | Na festival |
| SNR uvedeno: | Ano |
| Země původu: | Malajsie |
| ? NRR: | 15dB |
| Materiál konstrukce: | Plast |
Recenze
Výměna nástavců
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Vibes je americká společnost zabývající se výrobou špuntů do uší pro muzikanty a na hlasitou hudbu. Uvědomuje si, že se naše uši setkávají se stále hlasitějšími zvuky, na které nejsou připraveny, a hrozí jejich poškození. S těmi správnými špunty si však koncerty nebo automobilové závody můžete užít bez starostí. Špunty Vibes navíc na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů zvuk neblokují, ale filtrují. To znamená, že snižují hlasitost všech zvuků rovnoměrně, ať už jde o vysoké tóny, nebo basy, a zachovávají tak jeho čistotu.
| Výrobní společnost : | Vibes |
|---|---|
| Adresa : | 1330 Lagoon Ave, Minneapolis, MN 55408 |
| E-mail : | info@discovervibes.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |
