Cabeau Air TNE - Černý Cestovní nafukovací polštář
Kód: 1020/CER



Související produkty
unikátní cestovní maska na spaní praktický výřez na nos přizpůsobivá páska na suchý zip nezpůsobuje tlak na oční víčka ultra jemný měkký...
teplá a pohodlná 4 v 1 - deka, polštář, podsedák nebo bederní opěrka měří 152,4 cm x 91,44 cm luxusní materiál z francouzského mikrovlákna...
vyrovnání tlaku v uších pohlcení nepříjemných zvuků v motoru a hluku v kabině extrémně pohodlný AlpineThermoShape™ materiál dobře slyšitelné...
dvojitá nastavitelná gumička tvarovaný design sáček a špunty součástí balení
speciální špunty vhodné na tlumení chrápání míra utlumení SNR 34dB vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2/3 použití součástí balení (12...
rychleschnoucí nanovlákno absorbuje 2,3násobek své hmotnosti ve vodě vestavěna kapsa YKK® zipy pratelný v pračce
materiál nanovlákno ultralehký absorbuje 2,3x své vlastní váhy silikonové cestovní pouzdro s kolečkem na klíče poutko pro zavěšení
sada obsahuje 3D masku na spaní Dreamweaver a špunty do uší Ultra Soft 7 párů s pouzdrem maska s dvojitou nastavitelnou gumičkou tvarovaný design...
sada obsahuje Lunesto DreamZzz Earplugs a Masha Dark in here maska ze 100% hedvábí přizpůsobivá páska na masce praktické pouzdro ke...
HeadCatch technologie zvýšená boční opora zploštělá zadní část ergonomická paměťová pěna odnímatelný pratelný RPET potah
speciální špunty vhodné na tlumení chrápání míra utlumení SNR 34dB vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2/3 použití menší balení a...
Detailní popis produktu
Nafukovací polštář Air TNE™
Nafukovací polštář Air TNE™ je nejnovější inovací v kompaktních řešeních pro cestující, kteří nechtějí obětovat prostor ani pohodlí během cesty. Air TNE má nově nastavitelný podbradek, nafukovací jádro na jeden nádech, potah, který je možné prát v pračce, a praktické cestovní pouzdro, které lze připnout na váš batoh.
Kompaktní a přenosný design
Navržen pro minimalisty na cestách, polštář se zabalí do pouzdra o velikosti plechovky, které lze připnout k batohu, cestovní tašce a dalším. Šetří váš cenný úložný prostor.

Perfektní podpora a snadné použití
Nafukovací jádro tohoto cestovního polštáře vám umožňuje snadno nafouknout nebo vyfouknout polštář tak, aby vám poskytl požadovanou pevnost a perfektní podporu. Stačí fouknout do ventilu, aby se polštář nafoukl, a stisknout středové tlačítko pro regulaci tlaku. Tento nafukovací polštář zaručuje neobyčejnou 360stupňovou podporu díky technologii podbradku, která zabraňuje pádu hlavy dopředu.

Klíčové vlastnosti
- TECHNOLOGIE PODBRADKU: Plně nastavitelný podle vašich potřeb díky patentované technologii podbradku, která zabraňuje klimbání hlavy.
- NAFUKOVACÍ JÁDRO NA JEDEN NÁDECH: Snadno nafukovatelné či vyfukovatelné pro dokonalou podporu.
- KOMPAKTNÍ A PŘENOSNÉ: Polštář se zabalí do pouzdra o velikosti plechovky.
- ERGONOMICKÝ DESIGN: Nastavitelný podbradek, zvýšená boční opora a tenká plochá zádová část.
- PRATELNÝ POTAH: Odnímatelný a snadno pratelný potah.
- REGULACE TEPLA: Otevřený design u krku optimalizuje proudění vzduchu a tělesnou teplotu.

Hodnocení zákazníků
Petr N.
Super.. Nafukovací mechanismus jednoduchý a skvělý. Skladné, a příjemné, plyšové.
Šárka N.
Příjemný materiál, na jeden a půl nádechu nafouknutý, nevyfukuje se, perfektně drží hlavu. Myslím, že to bude skvělý parťák na cesty!
Michaela R.
Příjemný na dotek, rychlé nafouknutí, skladný.
Nikola
Super pohodlný polštář. Při dlouhém letu se osvědčil ☺️
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací cestovní polštářky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.178 kg |
| EAN: | 815158016113 |
| Barva: | Černá |
| Pouzdro: | Ano |
| Rozměry: | 27cm x 23cm x 13,3cm |
| Typ: | Nafukovací |
| Váha: | 130g |
| Značka: | Cabeau |
| Dárky: | Cestování |
| Léto: | Na dlouhé cesty |
| Rozměry pouzdra: | 15cm x 6,3cm |
| Materiál: | Potah: 100% Polyester; Vnitřek polštářku: 100% PVC (bez ftalátu) |
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
systém popruhů rychle schnoucí látka pouzdro na zip postranní kapsa na zip vysoce kvalitní paměťová pěna snímatelný, umývatelný povlak...
zvýšené boční opěrky tenká zploštělá zadní část prodyšné otvory jádro z paměťové pěny nastavitelná přezka odnímatelný, pratelný potah
Systém Popruhů rychle schnoucí látka pouzdro na zip postranní kapsa na zip vysoce kvalitní paměťová pěna snímatelný, umývatelný povlak...
cestovní polštář, který skutečně funguje patentovaný ergonomický design 360° podpora hlavy a krku snímatelný, umývatelný povlak nastavitelné...
pěnový nafukovací polštářek pohodlný, dostatečně velký dvojitý ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí optimální podpora hlavy
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
ultralehký kombinuje paměťovou pěnu a vzduch pro maximální komfort ergonomický tvar podpírá krk i při spaní na boku ideální na túry,...
nafukovací cestovní polštář ve tvaru podkovy pro pohodlí na cestách integrovaná pumpička pro rychlé nafouknutí bez foukání ústy vyvýšená podpora...
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
Cabeau - Air Evolution
Výpis hodnocení
Zatím vyzkoušeno jen krátkodobě. Polštář se jednoduše nafukuje a díky zabudovanému tlačítku se tlak v polštáři snadno reguluje. Svrchní materiál je příjemný - zatím jsem jej neprala. Poprvé mám nafukovací polštář s vyvýšenými stranami a jsem velmi spokojená, na polštáři se leží pohodlně. Dodáváno s praktickým cestovním pouzdrem. Doporučuji.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Když často cestujete po světě a k tomu měříte 203 cm jako basketbalista David Sternlight, velmi rychle zjistíte, že dlouhé lety nejsou zrovna synonymem komfortu. A tak se David rozhodl posunout zážitek z cestování o něco dál a vytvořil první cestovní polštářek, který funguje. Americká společnost Cabeau tak po několika měsících vývoje představila revoluční polštář Cabeau Evolution® s patentovaným ergonomickým designem. Dnes jejich produkty, které získaly také několik ocenění v oblasti cestovního ruchu, najdete ve více než 110 zemích světa.
| Výrobní společnost : | Cabeau Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 21700 Oxnard Street Suite 900, Woodland Hills, CA 91367, USA |
| E-mail : | info@cabeau.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |
