Špunty, co v uších netlačí? Odpověď má Alpine ThermoShape™

„Milujte svoje uši!“ Toto heslo razí firma Alpine, která se léta drží na špičce mezi výrobci špuntů do uší. Díky materiálu ThermoShape™ budou vaše uši jako v bavlnce.

Alpine Thermoshape

Nizozemská společnost Alpine je specialistou na znovupoužitelné špunty do uší a uspokojí jak muzikanty a cestovatele, tak plavce, pařmeny, motorkáře i malé děti a také všechny, kteří se chtějí v noci hluboce a kvalitně vyspat.


Alpine ThermoShape™: netlačí a je hypoalergenní

Pokud právě vy patříte k lidem, kteří mají ze špuntů do uší obavy, jděte do Alpine. AlpineThermoShape™ je termoplastický materiál speciálně vyvinutý, aby perfektně seděl v uších a vy jste měli i se špunty v uších to největší možné pohodlí. 

Tento materiál vlivem tělesného tepla změkne a dokonale se přizpůsobí tvaru zvukovodu – proto v uších netlačí. Špunty Alpine jsou nenápadné, dobře omyvatelné a 100% hypoalergenní. Mnoho jiných znovupoužitelných špuntů je vyrobeno ze silikonu, který je barvený a může případně způsobovat alergické reakce.

Ve všech špuntech Alpine také najdete speciální filtry AlpineAcousticFilters™, které tlumí škodlivé frekvence hluku, ale do vašeho ucha pustí ty žádoucí – třeba mluvenou konverzaci.

 

Nejoblíbenější špunty Alpine jsou: 

  • Alpine SleepDeep – špunty na spaní tlumí běžný noční hluk, jako jsou projíždějící auta či dupání od sousedů. Díky speciálním filtrům ale stále uslyšíte třeba volání svých dětí a nebudete mít pocit nepříjemného „ucpání” uší.
  • Alpine WorkSafe – tlumí škodlivé frekvence při hlučné práci, ale stále uslyšíte, co se děje kolem.
  • Alpine Party Plug – špunty do uší na hlasitou hudbu. V uších je téměř neucítíte, odfiltrují příliš hlasité zvuky a dovnitř pustí jen čistý hudební zážitek.
  • Alpine SwimSafe – tyto plavecké špunty zamezí vniknutí vody do ucha, zároveň skvěle uslyšíte hovor nebo pokyny trenéra.
Alpine SleepDeepAlpine WorkSafeAlpine Party Plug


Prohlédněte si
další špunty do uší Alpine, třeba do letadla, na motorku, pro děti nebo hudebníky

 

Proč znovupoužitelné špunty?

Znovupoužitelné špunty stačí jednou za čas vyčistit a můžou vám sloužit dlouhé měsíce. Značka Alpine deklaruje minimálně 100 použití, reálně ale při dobré péči vydrží déle. 

Špunty, které po pár dnech nevyhodíte do koše, jsou skvělou volbou pro vyznavače Minimal Waste stylu a vůbec všechny, kterým není lhostejné životní prostředí. Ocení je také ti, kteří neradi řeší nakupování zásob a mají rádi svoje věci pěkně po ruce. 

Přečtěte si také: Jak čistit špunty do uší.