Sleeep® Pro - Titanium

Kód: 1355
1 595 Kč 1 318,18 Kč bez DPH 797,50 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2019
  • zvuk je blokován místo pohlcení jako u tradičních špuntů
  • kovové jádro obalené v paměťové pěně
  • dvojitá koncovka pro spaní na boku
  • materiál titan
  • možnost vyzkoušení a vrácení do 30 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špunty na spaní Sleeep® od společnosti Flare byly speciálně vyvinuté pro dlouhý a nepřetržitý spánek. Zvuk je díky materiálu, ze kterého jsou špunty vyrobené, blokován, na rozdíl od tradičních pěnových špuntů, kde je zvuk pohlcen. 

Špunty mají tenčí tělo a mnohem více ergonomický tvar, díky tomu je mnohem jednodušší špunty zasunout a vysunout.

Špunty Sleeep® mají kovové jádro, které je téměř celé obalené v paměťové pěně pro maximální pohodlí. Díky tomu se mnohem lépe spí na straně. 

 

Chrániče mají dvojitou koncovku a nově vyvinuté polštářky (Earfoams®), které jsou nejen odolnější, ale taktéž mnohem pohodlnější.

Flare - Sleeep Kovové špunty do uší na spaní v ruce

 

Hodnoty utlumení

Jelikož se výrobek nepoužívá pro ochranu sluchu, ale pouze jako zdravotní pomůcka na spaní, neexistují žádné údaje o útlumu (hodnocení SNR). 

Přestože špunty Sleeep® Pro nebyly testovány stejnými standardy jako kovové špunty Isolate® Pro od stejného výrobce, interní testy této společnosti ukazují, že mají podobnou účinnost, tedy SNR 36dB.

 

Balení obsahuje jeden pár extra malých, malých a středně velkých pěnových polštářků a látkové pouzdro pro přenášení.

Flare - Sleeep Kovové špunty do uší na spaní v ruce obsah balení

Výměnné pěnové polštářky jsou k dispozici na tomto odkaze.

 

Možnost vyzkoušení a vrácení do 30 dnů

Základní lhůta pro vrácení zboží na internetu je podle české legislativy 14 dnů. Nicméně existuje výjimka dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, kdy nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Do této kategorie zboží spadají i špunty do uší. Nemůžeme je od vás přijmout špinavé a následně opět prodávat. To ale neplatí pro tyto špunty! S výrobcem máme dohodu, že pokud s výrobky Sleeep® nebo Isolate® nebudete spokojení, můžete nám je po vyzkoušení bez problému vrátit. A my je zase vrátíme výrobci. Moc dobře chápeme, že špunty nejsou nejlevnější, a proto jsme na této podmínce u vyjednávání s výrobcem trvali. Zároveň nám přišlo málo 14 dní a lhůtu jsme rozšířili až na 30 dnů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na spaní
Hmotnost: 0.15 kg
Barva: Černá
Materiál: Titan
Počet párů: 1
Pouzdro: Látkové
? SNR (Utlumení): Neuvedeno
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Standardní
Průměr stopky: 2,5mm
Délka těla: 2mm
Váha: 1,1g
Země původu: Vyrobeno v Anglii

Sleeep® Instructional Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
5
JB Avatar autora | 8.7.2019
Nejlepší špunty na trhu.
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
4
TD Avatar autora | 14.6.2019
Netlačí, fungují. Ale nepočítejte, že neuslyšíte vůbec nic. Silné zvuky jdou slyšet i tak. Na chrápání však dostačující.
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
5
MD Avatar autora | 13.5.2019
Naozaj chrápanie takmer nepočujem
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
5
PV Avatar autora | 6.5.2019
Produkt kvalitní, bohužel u mě nesplnil očekávání dostatečného utlumení během spánku. Určitě udělá službu během hlučného provozu přes den, u hlasité hudby atd.
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
5
RV Avatar autora | 1.5.2019
Skvělý produkt, utlumí i zvuky kolem jedoucích náklaďáků.
Sleeep Pro titanové špunty na spaní Sleeep Pro titanové špunty na spaní
5
PP Avatar autora | 26.4.2019
S ohledem na to, že trpím od určité doby na velmi lehký spánek a každý divný zvuk má tendenci mě budit, jsem řešil a nakoupil několik druhů špuntů do uší, některé byly lepší, některé byly horší. Od tohoto produktu jsem měl i s ohledem na cenu celkem velká očekávání a musím říct, že je splnil na 100%, vytlumení především nízkých frekvencí je na vynikající úrovni a např. dupání sousedů eliminuje prakticky na 100%, stejně tak různé bouchání dveří atd. z rány, která pomalu otřese bytem se stane lehké žduchnutí někde v dálce. Za mne velká spokojenost a určitě velmi rád doporučím dále.

Flare logo

 

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů.

Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Z vlastních zkušeností s živými vystoupeními v hudebním průmyslu se společnost naučila a pochopila nedostatky s tradičním přístupem k výrobě reproduktorů a vyvinula patentovou technologii, která vytváří čistý zvuk v jakémkoliv zařízení produkující zvuk.

Ve společnosti věřili, že jejich technologie může být miniaturizována. V roce 2015 přišli na trh s prvními sluchátky díky kampani v crowdfunding. Úspěch kampaně posunul společnost kupředy. Brzy na to přišly chrániče sluchu Isolate®, které vybraly v kampani crowdfunding více než 2 miliony liber. Nyní mají celý arzenál audio výrobků, které získaly ocenění od vysoce respektovaných profesionálů a umělců jako Tony Visconti (producent, vítěz ocenění Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavírista), Fran Healy (Travis).

Nyní společnost prodává svoje chrániče sluchu a sluchátka do více než 170 zemí. Flare vyrostla z malého tříčlenného týmu, který pracoval v garáži na zahradě do společnosti s 26 členy a sídlem na jižním pobřeží.