Ohropax Silicon Aqua Silikonové špunty na plavání

201
Neohodnoceno
  • 6 kusů
  • tvarovatelné silikonové špunty do uší
  • brání proniknutí vodě do uší
  • pro bezstarostné plavání

  • 154,55 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.12.2017
187 Kč
Kategorie: Špunty do uší do vody
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Modrá
Materiál: Silikón
SNR (Utlumení) (?): 23dB
Typ: Několik použití
Značka: Ohropax
 

 

Nemáte rádi vodu v uších?

Ať už plavete v krytém bazénu, jezeře nebo moři - plavání je zábava! Nicméně jak závodní plavci, tak i ty, kteří ve vodě jen šplouchají pro zábavu, mohou být obtěžovány vodou v uších. Následky jsou praskavý zvuk, nepříjemný tlak a pocit hluchoty. Žádný z těchto není vůbec příjemný. A co víc, voda v uších může vést k velmi nepříjemné a bolestivé infekci vnějšího ucha, způsobenou bakteriemi, které se do ucha dostanou spolu s vodou z jezera nebo moře. Teplé a vlhké prostředí poskytuje ideální podmínky pro plísně a bakterie. Bolest a svědění může dorazit brzy. V závažnějších případech se může vyvinout v zánět středního ucha. "Plavecké ucho" je vážná věc, kterou je potřeba léčit. 

Ohropax Silicon Aqua silikonové špunty do uší na plavání jeden pár Earplugs cz


 

Bezpečná ochrana

Použití silikonových špuntů se doporučuje pro udržení vody od ušního kanálku a pro bezstarostné plavání. Světlé modré špunty do uší jsou vodotěsné a velmi lehce tvarovatelné. Přátelský pro kůži silikon vyhovuje všem uším a udržuje je v suchu. Utěsněný uzávěr zároveň chrání před hlukem a větrem.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Ohroopax logo

OHROPAX již dávno získal postavení úspěšné německé značky. Dokonce i nyní, jsou klasické kuličky vosku hlavním produktem rodinného podniku se sídlem v Německém městě Werheim/Taunus. Každým rokem, kolem 35 zaměstnanců vyrábí přes 30 milionů malých a tichých špuntů v sídle společnosti. Tyto jsou doprovázeny všemi druhy špuntů do uší a dalšími zdravotnickými produkty v aktuálním sortimentů Ohropax.

 

OHROPAX opět "Značka století" 

Ohropax

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.