Alpine FlyFit Špunty do letadla

Kód: 1
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
20.2.2018
Skladem (> 5 ks)
  • Vyrovnání tlaku v uších
  • Pohlcení nepříjemných zvuků v motoru a hluku v kabině
  • Extrémně pohodlný AlpineThermoShape™ materiál
  • Dobře slyšitelné konverzace s lidmi
  • Znovu použitelné
  • Praktické pouzdro
  • Alpine čistiš pro udržení čistoty špuntů
  • Neobsahují silikón
  • Vhodné do letadla, auta, vlaku, autobusu

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Alpine Oficiální prodejce Earplugs CZ

 

Cestujte bez bolestí v uších

Každým rokem velké množství lidí prožívá při vzletu či přistání letadla nepříjemný tlak nebo bolest v uších. Někteří vnímají hluk, který vyvolává letadlo jako extrémně rušivý a únavný. Za tímto účelem vyvinula společnost Alpine speciální špunty do uší FlyFit. Zatímco si objednáváte drink od letušky, jsou nepříjemné tlakové změny nebo hlučný spolusedící minulosti. Se špunty do uší FlyFit se budete cítit uvolněně po celou cestu.


Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla na letišti Earplugs cz


 

Revoluční špunty do uší

Dvacet let zkušenosti společnosti ALPINE umožnilo vyvinout nový převratný model špuntu s filtrem, který tlumí všechny rušivé zvuky. Dobře promyšlený a rozsáhle testovaný tvar špuntu sedí perfektně v uchu a poskytuje tak přirozené pohlcení okolního hluku.

Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla technické specifikace Earplugs cz


 

AlpineAcousticFilter™ - Regulace tlaku v uších

Špunty FlyFit regulují nepříjemný tlak v ušních bubíncích, pokud jste v letadle během jeho vzletu nebo přistání. Filtry se chovají jako ventil a vyvažují postupnou a neustálou změnu tlaku mezi vnějším prostorem a prostorem ve vzduchu. To dává Eustachové trubici dostatečný čas pro adaptaci mezi změnami v tlaku. Kromě toho speciální AlpineAcousticFilters™ ve špuntech FlyFit absorbují nepříjemný okolní hluk. Špunty do uší poskytují odpočinek během dlouhých letů. Jsou také perfektní do auta, vlaků nebo na cesty autobusem.


 

Extrémně pohodlné filtry

Špunty FlyFit mají unikátní, měkký, pohodlný a pružný filtr. Spolu se špunty na spaní Alpine SleepSoft jsou FlyFit jediné špunty na trhu dostupné s tímto druhem filtru. Hebký materiál filtru poskytuje ještě více komfortu během cest. Se špunty FlyFit je stále pohodlné opřít si hlavu o křeslo nebo polštář.


 

Extrémně pohodlný AlpineThermoShape™ materiál

Inovativní špunty FlyFit jsou vyrobené ze speciálního termoplastového materiálu vyvinutého společností Alpine: AlpineThermoShape™. Tento materiál se přizpůsobuje tvaru ucha. Díky tomu špunty perfektně sedí a zůstávají tak na svém místě po celou dobu. To garantuje optimální pohlcení hluku a pohodlí v uchu bez nepříjemného tlačení. AlpineThermoShape™ neobsahuje žádný silikon, díky tomu je zabráněno vzniku alergických reakcí.

alpine thermo shape tm


 

Alpine Čistič

Spolu se špunty do uší FlyFit je v balení obsažený náležitý čisticí nástroj, který je vyvinut pro pomoc s odstraněním ušního mazu ze špuntu. Důkladným čištěním je optimální efekt a životnost špuntů prodloužena.

Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla čistič Earplugs cz


 

Vítěz ceny Red Dot Design

Společnost Alpine Hearing Protection vyhrála se špunty FlyFit v roce 2015 cenu Red Dot Design Award za nejlepší design. Porota prestižní ceny chválila vysokou kvalitu špuntu a jejich inovativní vlastností. Cena Red Dot je považována za jednu z nejvíce hodnotných pro výborný design. Mimo to se jedná o jednu z největších designových soutěží na světě.

vítěz red dot design


 

V balení najdete

Dva univerzální ochranné špunty

Dva jemné akustické filtry

Alpine čistič

Pouzdro na nošení

Pomocnou Alpine trubičku pro lepší aplikaci do ucha


 

Útlumové hodnoty Alpine FlyFit v dB

 Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 5,9 8,4 11,0 14,0 19,0 24,0 25,0 21,2
 Standardní odchylka v dB 4,0 3,4 3,0 2,5 3,3 4,5 4,0 4,3
 Předpokládaná ochrana v dB 1,9 5,0 8,0 11,5 15,7 19,5 21,0 16,9

 

EN 352-2: 2002 vyhovující

Průměr: 9-12 mm

H=19 M=15 L=10

SNR=17

NRR=14,4 - 20,1

ce


Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Žlutá, Bílá
Materiál: Termoplast
? SNR (Utlumení): 17dB
Typ: Znovu použitelné
Značka: Alpine
Rozměry: 100 x 80 x 20 mm

Co je v balení?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz
5
Avatar autora | 15.12.2017
Doporučuji
Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz
5
Avatar autora | 14.10.2017
Velice spokojen, nejlepší co jsme měl.
Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz
4
Avatar autora | 10.10.2017
Splinily naprosto moje ocekavani.
Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz Alpine FlyFit Špunty do uší do letadla obsah balení Earplugs cz
5
Avatar autora | 13.8.2017
Protože mám zjizvený ušní bubínek po několikanásobném zánětu středního ucha, trpěla jsem při klesání letadla velikým bolestmi, které přetrvávaly ještě několik dní po letu. Lékař mi doporučil tyto špunty. Před cestou jsem byla nervózní a skeptická, zda pomohou. Pomohly na 100procent a já si mohla užít dovolenou. Rozhodně doporučuji.

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.