Cirrus EarPlanes Original - špunty do uší do letadla pro dospělé

Kód: 6021
189 Kč 156.20 Kč bez DPH 94.50 Kč / 1 ks
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021
  • špunty do uší do letadla
  • filtr uvnitř špuntů vyrovnává tlak v uších
  • pomáhá předcházet zalehnutí a bolesti uší
  • vyrobené z příjemného hypoalergenního silikonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špunty do uší do letadla Cirrus EarPlanes Original pomáhají předcházet zalehnutí a bolesti uší způsobenými změnami tlaku během cestování v letadle. To vše díky unikátnímu systému keramického filtru CeramX™, který zajišťuje plynulé vyrovnávání tlaku v ušním kanálku. Díky 4 přírubám špunty v uchu dobře sedí a dobře drží. Balení obsahuje jeden pár špuntů do uší s plastovým pouzdrem.

 

Materiál špuntů

Špunty jsou vyrobené z příjemného hypoalergenního silikonu.

Cirrus earplanes špunty do uší do letadla pro děti original for kids detail

Jak funguje filtr uvnitř špuntů?

Keramický filtr uvnitř špuntu funguje jako píst, při změně tlaku se pohybuje a přizpůsobuje se tak okolnímu tlaku, čímž vyrovnává tlak uvnitř ucha.

Cirrus earplanes špunty do uší do letadla pro děti original for kids detail v uchu

Instrukce pro použití

Před zasunutím špuntů, zmáčkněte nos a foukněte, abyste pročistili uši. Pro nejlepší výsledky, vždy vsuňte EarPlanes do uší hodinu před přistáním. Špunty vysuňte po přistání až když jsou dveře kabiny otevřené. Chronický pacienti mohou špunty EarPlanes zasunout do uší před vzletem letadla. Špunty můžete vytáhnout až když letadlo nabere maximální výšku. Pro nejlepší výsledky použijte vaši opačnou ruku a natáhněte vaše ucho nahoru. Vsuňte vroubkovanou část špuntů a otočte jako vývrtku dokud špunty nebudou pohodlně sedět.

 

Doporučení

Špunty EarPlanes byly přepracovány, abyste je mohli použít během 10ti letu. Nicméně pyl, prach a vlhkost mohou jejich efektivitu snížit. 

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohoto produktu je udána přibližně a to připočtením 2dB k naměřené hodnotě NRR (Noise Reduction Rating) americkou standardizační organizací (ANSI). Hodnoty byly převedené z důvodu sjednocení. Více o SNR a NRR se dočtete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší do letadla
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Modrá
Lamelové: Ano
Materiál: Pevný silikon
Počet párů: 1
Počet přírub: 4
? SNR (Utlumení): 22dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Standardní
? NRR: 20dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cirrus Healthcare Products, SA logo

Cirrus Healthcare se specializuje na vývoj osobních zdravotnických prostředků, které snižují tlak v uších a pomáhají předcházet některým nejčastějším unavujícím problémům na světě.