Vzhůru do oblak! Potkejte se s námi na Aviatické pouti v Pardubicích

Ještě nemáte plány na první červnový víkend? Vyrazte na Aviatickou pouť do Pardubic. Už po dvaatřicáté se místní letiště promění v přehlídku historických i moderních letadel a nebe ožije dechberoucími ukázkami leteckého umění. Ale kde jsou silné a rychlé stroje, tam je i hluk. A tak na Aviatické pouti nemůže chybět ani Earplugs.cz! 

Aviaticka_pout_2024


Chráníme sluch těch nejcitlivějších

Letošní Aviatická pouť proběhne 1. a 2. června 2024 a kryje se tak se Dnem dětí. Ty se budou na akci bavit nejen akrobatickými představeními na obloze, ale je pro ně připravený i program ve spolupráci s bezpečnostními složkami, kdy si malí návštěvníci budou moci posedět ve služebních autech a motorkách nebo se zapojit do nejrůznějších úkolů a soutěží. 

Zapomínat bychom ale pro bohaté zážitky neměli na ochranu sluchu. Hluk může na podobných akcích dalece převyšovat 80 dB, které jsou naše uši schopné bez obtíží zvládnout. A u dětí je hranice citlivosti ještě nižší. Vysoká míra hluku však hlavně u nejmenších může vést k trvalému poškození sluchu. A tak vám pomůžeme si celou akci užít bez obav a vezeme vám k vyzkoušení a zapůjčení chrániče sluchu pro děti, malé i větší! V našem stánku najdete:

  • chrániče sluchu pro miminka Alpine Muffy Baby určené pro děti od 3 měsíců do 3 let s mírou utlumení 23 dB
  • dětské chrániče sluchu Alpine Muffy Kids 2.0 určené pro děti od 5 do 12 let, které umí utlumit okolní zvuk až o 25 dB
  • dětské špunty do uší Alpine Pluggies Kids určené pro děti od 6 let vhodné proti hluku, ale i do bazénu nebo letadla
Alpine Muffy Kids chrániče sluchu pro dětiAlpine Muffy Baby PinkAlpine Pluggies Kids

 

Chrániče si u nás můžete zapůjčit na neomezenou dobu za 100 Kč a připravte si vratnou zálohu 500 Kč. Pozor, k dispozici bude jen omezené množství chráničů, tak nás najděte co nejrychleji, ať se na vás dostane. A pokud se vašim dětem akce bez přemíry hluku zalíbí, můžete jim je rovnou pořídit.


I dospělé uši chtějí klid

Nejen dětské uši ale mohou v hlučném prostředí trpět. Myslíme taky na dospělé a přivezeme vám k zakoupení špunty do uší proti hluku nebo ochranná sluchátka Alpine Defender, abyste si i vy mohli akci užít ještě víc. Pořídit si u nás můžete třeba:

Alpine DefenderMacks-Maximum-ProtectionMacks Slim Fit

K mání budou různé velikosti a varianty pro muže i ženy. A nejlepší je, že tyto praktické vychytávky využijete i na mnoha dalších akcích, třeba oblíbených hudebních festivalech nebo koncertech. 

 

Tak na viděnou v Pardubicích!