Maska na oči na spaní Měsíce a hvězdy
Kód: 4074



Související produkty
příjemně chladí oči lze vkládat do masek s kapsou lze zároveň i zahřát
pro děti od 3 do 12 let pro dospělé s menšími ušními kanálky konverzace stále slyšitelné díky unikátním AlpineAcousticFilters™ extrémně pohodlné...
100% přírodní extrakty a oleje z rakytníku a oliv 100% přírodní minerální filtry ochrana před UVA i UVB voděodolný
Detailní popis produktu
Černá maska na oči na spaní s měsíci a hvězdami. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masky s motivem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Barva: | Černá |
| ? Délka gumičky: | 33cm - 50cm |
| Kapsa na chladící vložku: | Ano |
| Materiál: | Polyester |
| Rozměry: | 19cm x 9,5cm |
| Typ gumičky: | Nenastavitelná |
| Včetně chladící vložky: | Ne |
| Značka: | Earplugs.cz |
maska na spaní s vesmírnou lodi zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
roztomilá maska na oči na spaní univerzální velikost ideální na spaní, relax a cestování oči ve tvaru srdce
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na oči liščí oči zábava pro děti materiál bavlna chrání před světlem
motiv s koněm chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná zábava pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
zábavná maska pro děti materiál bavlna dobře stíní před sluncem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
roztomila maska na oči na spaní univerzální velikost ideální na spaní, relax a cestování oči ve tvaru srdce červené barvy
materiál bavlna pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní běžící zajíc pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná vhodná jako krytí pro spánek ve světle pomáha lepšímu spánku z imitace hedvábí
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na oči s rybičkou pohodlná a příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Už od roku 2015 se staráme o to, abychom vám zpříjemnili cestování, spánek, ale i každý všední den. A to prostřednictvím produktů na ochranu sluchu, jako jsou špunty do uší, masek na spaní v rozmanitých a hravých designech nebo mnoha dalších nezbytností do kuchyně či koupelny, které si zároveň rozumí s udržitelným stylem života.
| Výrobní společnost : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail : | earplugs@earplugs.cz |
