Earplugs.cz na festivalu Colours of Ostrava: Hudební špunty do uší i půjčovna pro děti

Colours of Ostrava je jedním z nejvýznamnějších hudebních festivalů ve střední Evropě. S každým rokem se tato událost stává stále oblíbenější nejen mezi dospělými hudebními nadšenci, ale také mezi rodinami s dětmi. Se zvyšujícím se počtem dětí na festivalech se však také zvyšuje důležitost ochrany jejich sluchu. A právě proto přicházíme na scénu my jakožto specialisté na ochranu sluchu. Letos totiž dovezeme naše dětské chrániče sluchu a speciální hudební špunty přímo na festival do úchvatného prostředí Dolních Vítkovic - bývalého areálu hutí, dolů a železáren.

Earplugs na Colours of Ostrava 2023


Půjčovna dětských sluchátek na festivalu

Abychom se postarali o ještě větší pohodlí rodičů i dětí, bude kromě prodeje dětských chráničů sluchu a hudebních špuntů, také k dispozici Earplugs půjčovna dětských sluchátek. Na své si v tomto případě přijdou úplně nejmenší návštěvníci, pro které budou k dispozici Alpine Muffy Baby, tak i starší posluchači, pro které budou k zapůjčení dětské chrániče od společnosti 3M. Tuto půjčovnu najdete na infopointu, který je vyznačen na oficiální mapě festivalu. Rodiče, kteří si nechtějí chrániče sluchu kupovat, budou mít možnost si je zapůjčit na místě a vrátit je po skončení festivalových aktivit. Půjčovna je k dispozici zcela zdarma, ale je vyžadována záloha ve výši 1000 Kč. Po vrácení nepoškozených sluchátek je tato záloha vrácena zpět. Sluchátek k zapůjčení je však omezené množství, případně bude možné je zakoupit u nás na stánku. 


Chrániče sluchu pro děti

Sluch je jedním z nejcennějších smyslů, který je třeba chránit, a to platí zejména u malých dětí. Vystavení vysoké hlasitosti na hudebních festivalech může mít negativní dopad na sluchový systém dětí a může způsobit trvalé poškození sluchu. S cílem minimalizovat toto riziko a umožnit dětem plně si užívat festivalovou atmosféru proto doporučujeme použít mušlové chrániče, případně u dětí starší 6 let speciální špunty do uší Alpine Pluggies. Pro lepší orientaci se můžete řídit následujícími řádky:

 Alpine Muffy Baby Sofie la GirafeAlpine Muffy Baby MintAlpine Pluggies Kids

 

Speciální hudební špunty do uší

Vedle dětských chráničů sluchu dovezeme také speciální hudební špunty do uší. Tyto špunty jsou navrženy tak, aby zachovaly výbornou zvukovou kvalitu hudby, zatímco snižují intenzitu zvuku na bezpečnou úroveň. To umožňuje fanouškům poslouchat hudbu na koncertech a festivalech bez rizika poškození sluchu.

Alpine Party PlugAlpine Music SafeEarpeace Music NEWPěnové špunty na spaní

Kromě dětských chráničů sluchu, hudebních špuntů a půjčovny dětských sluchátek nabízíme také pěnové špunty na spaní. Tyto pěnové špunty jsou ideální pro návštěvníky stanového městečka, kteří si chtějí užít klidný a nerušený spánek po dlouhém dni plném hudby a zábavy.

Macks Dreamgirl špunty do ušíMacks Pillow Soft silikonové špunty do ušíAlpine SleepDeep


Náš prodejní stánek naleznete v prodejní zóně P vedle ČEZ family parku. Zde budete mít možnost zakoupit si jak dětské chrániče sluchu, tak i speciální hudební špunty do uší nebo špunty na spaní. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Fotogalerie z ročníku 2023