Allnature Maca peruánská sušené kousky BIO 100 g
Kód: 2111



Související produkty
Detailní popis produktu
Maca kořen lze použít v kuchyni například do zmrzliny, do ovocné kaše, koktejlů či smoothie. Maca je rostlina pocházející z And. Peruánci ho používají do polévek i jako přílohu. Listy chutnají jako řeřicha, kořen je má ostřejší hořčičnou chuť, která se ztrácí sušením a mění se na nasládlou karamelovou.
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových tvrzeních, nám nedovoluje vás více informovat o léčebných účincích tohoto produktu na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.
Upozornění
Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sezamu a skořápkových plodů.
Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Složení
100 % Maca peruánská - sušené kousky.
Výživové údaje na 100 g:
| Energetická hodnota | 1632 kJ/390 kcal |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny |
3,8 g 1,6 g |
|
Sacharidy z toho cukry |
75 g 32,1 g |
|
Bílkoviny |
14 g |
| Sůl | 0,04 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené plody |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594182003864 |
| Bio: | Ano |
| Obsah: | 100g |
| Značka: | Allnature |
| Hmotnost bez obalu: | 0,1 kg |
| Výrobce: | Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Společnost Allnature se zaměřuje na zdravou výživu a dováží do České republiky a na Slovensko to nejlepší z celého světa. Vedle superpotravin, raw specialit nebo doplňků stravy ale nabízí také kosmetiku pro celé tělo, produkty pro ústní hygienu, péči o domácnost a nezapomíná ani na děti, pro něž má produkty z různých odvětví respektující jejich věk. Základem každého produktu jsou kvalitní ingredience a za své snažení získala společnost prestižní ocenění Czech Superbrands 2021.
| Výrobní společnost : | Allnature s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Březhradská 148/3 503 32 Hradec Králové Česká republika |
| E-mail : | info@allnature.cz |
