Pro doručení do Vánoc objednávejte, prosím, nejpozději 18.12. do 14:30.

Alpine MotoSafe Race Špunty do uší na motorku

Kód: 300
417 Kč 344,63 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2018
 • Váš sluch bude chráněný
 • Nebudete unavení z hluku větru
 • Dopravu a komunikační systémy stále uslyšíte
 • Ideální na dálnici, okruh nebo s otevřenou přilbou
 • Jediné špunty do uší s měkkými filtry
 • Nebudou vám překážet pod helmou
 • Perfektně sedí, díky AlpineThermoShape™ materiálu
 • Měkký materiál, bez silikonu
 • S praktickou taškou zdarma
 • Bez pocitu odříznutí
 • Znovu použitelné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špunty do uší pro motorkáře

Udělejte si jízdu na motorce ještě uvolněnější! Se špunty do uší Alpine MotoSafe Race nemáte po dlouhé jízdě na moto zvonění nebo pískání v uších. Špunty zároveň zabraňují poškození sluchu a únavě z hluku větru. Při průměrné rychlosti 120 km/h dosahuje hluk 98 decibelů. To znamená, že po pouhých 7 min riskujete trvalým poškozením sluchu. Zároveň se mnohem snadněji unavíte a kvůli tomu jste méně zaměřeni na dopravu. Aby se tomu zabránilo, vyvinula společnost Alpine dokonalou ochranu sluchu!


 

Optimální utlumení

Zátkové chrániče sluchu Alpine MotoSafe Race tlumí škodlivé zvuky, aniž by vyvolávaly pocit izolace. Doprava, navigace, interkom a samotný motocykl jsou dostatečně slyšet. Špunty poskytují vysoký útlum. Díky tomu jsou ideální pro jízdu na okruhu nebo s otevřenou helmou

Alpine MotoSafe Špunty do uší na moto technické specifikace Earplugs cz


 

Unikátní materiál pro nejvyšší komfort

Špunty Alpine MotoSafe Race v uchu dokonale sedí. Jsou vyrobené z odolného a flexibilního AlpineThermoShape™ materiálu. Teplo uvnitř ucha umožňuje jemnému materiálu se krásně zformovat. Zátky jsou zároveň jediné na trhu s jemnými filtry. Jako výsledek jsou velmi pohodlné pod helmou. AlpineThermoShape™ neobsahují žádný silikon. Díky tomu se špunty nepotí, nesvědí a nedráždí. Můžete je nosit bez problému celý den.

alpine thermo shape tm


 

Se super pouzdrem

Alpine MotoSafe Race přichází se super skladovacím pouzdrem. Jednoduše ho můžete připnout ke klíčům, abyste měli špunty vždy s sebou.

Alpine MotoSafe Race Špunty do uší na motorku pouzdro Earplugs cz


 

Tabulka utlumení MotoSafe Race

Frekvence Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Střední utlumení dB 18,8 18,4 18,4 16,3 19,0 30,5 21,9 23,4
Standardní odchylka dB 3,1 3,0 3,2 2,9 2,6 4,4 3,5 3,7
Předpokládaná ochrana v dB (APV) 15,7 15,4 15,2 13,4 16,4 26,1 18,4 19,7

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na motorku
Hmotnost: 0.03 kg
Barva: Bílá, Červená
Materiál: Termoplast
Počet párů: 1
? SNR (Utlumení): 20dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Rozměry: 82 x 20 x 98 mm

Obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.