Alpine MotoSafe Tour Špunty na motorku

Kód: 301
417 Kč 344,63 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.2.2018
Skladem (> 5 ks)
 • Váš sluch bude chráněný
 • Nebudete unavení z hluku větru
 • Dopravu a komunikační systémy stále uslyšíte
 • Ideální na túry, dovolenou nebo na dálnice
 • Jediné špunty do uší s měkkými filtry
 • Nebudou vám překážet pod helmou
 • Perfektně sedí, díky AlpineThermoShape™ materiálu
 • Měkký materiál, bez silikonu
 • S praktickou taškou zdarma
 • Bez pocitu izolace
 • Znovu použitelné

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

 Alpine Oficiální prodejce Earplugs CZ

 

Špunty do uší pro motorkáře

Udělejte si jízdu na motorce ještě uvolněnější! Se špunty do uší Alpine MotoSafe Tour nemáte po dlouhé jízdě na moto zvonění nebo pískání v uších. Špunty zároveň zabraňují poškození sluchu a únavě z hluku větru. Při průměrné rychlosti 120 km/h dosahuje hluk 98 decibelů. To znamená, že po pouhých 7 min riskujete trvalým poškozením sluchu. Zároveň se mnohem snadněji unavíte a kvůli tomu jste méně zaměřeni na dopravu. Aby se tomu zabránilo, vyvinula společnost Alpine dokonalou ochranu sluchu!


 

Optimální utlumení

Zátkové chrániče sluchu Alpine MotoSafe Tour tlumí škodlivé zvuky, aniž by vyvolávaly pocit izolace. Doprava, navigace, interkom a samotný motocykl jsou dostatečně slyšet. Špunty poskytují střední útlum. Díky tomu jsou ideální na túry, dovolenou nebo dálnici

Alpine MotoSafe Špunty do uší na moto technické specifikace Earplugs cz


 

Unikátní materiál pro nejvyšší komfort

Špunty Alpine MotoSafe Tour v uchu dokonale sedí. Jsou vyrobené z odolného a flexibilního AlpineThermoShape™ materiálu. Teplo uvnitř ucha umožňuje jemnému materiálu se krásně zformovat. Zátky jsou zároveň jediné na trhu s jemnými filtry. Jako výsledek jsou velmi pohodlné pod helmou. AlpineThermoShape™ neobsahují žádný silikon. Díky tomu se špunty nepotí, nesvědí a nedráždí. Můžete je nosit bez problému celý den.

alpine thermo shape tm


 

Se super pouzdrem

Alpine MotoSafe Tour přichází se super skladovacím pouzdrem. Jednoduše ho můžete připnout ke klíčům, abyste měli špunty vždy s sebou.

Alpine MotoSafe Tour Špunty do uší na motorku pouzdro Earplugs cz


 

Tabulka utlumení MotoSafe Tour

Frekvence Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Střední utlumení dB 10,3 12,2 12,7 13,2 17,1 27,1 22,7 18,9
Standardní odchylka dB 3,7 5,1 2,9 2,7 3,4 3,3 4,2 2,8
Předpokládaná ochrana v dB (APV) 6,6 7,1 9,8 10,5 13,7 23,8 18,5 16,1

 

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Bílá, Černá
Materiál: Termoplast
? SNR (Utlumení): 17dB
Typ: Znovu použitelné
Značka: Alpine
Rozměry: 82 x 20 x 98 mm

Obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.