Pro doručení do Vánoc objednávejte, prosím, nejpozději 18.12. do 14:30.

Alpine MotoSafe Pro Špunty do uší na motorku

Kód: 310
687 Kč 567,77 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2018
 • Váš sluch bude chráněný
 • Vaše uši nebudou unavení z hluku větru
 • Dopravu a komunikační systémy stále uslyšíte, díky unikátním AlpineAcousticFilters™
 • Ideální utlumení pro každého motorkáře
 • Perfektně sedí, díky AlpineThermoShape™ materiálu
 • Měkký materiál, bez silikonu
 • S praktickým pouzdrem zdarma
 • Bez pocitu izolace
 • Znovu použitelné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodová jízda

Jízda na motorce, to je něco, co si chcete užít. Bohužel motorkáři často zažívají otravné zvonění v uších a po dlouhé jízdě jsou velmi unavení. To je způsobeno hlukem větru pod helmou. V rychlostí 120 km/h hlasitost větru dosahuje v průměru 98 dB. To znamená, že trvalým poškozením sluchu riskujete už po 7 minutách. Zároveň se mnohem rychleji unavíte, kvůli tomu jste pak v provoze méně soustředění. Právě proto společnost Alpine vyvinula perfektní ochranu sluchu pro všechny typy motorkářů. 


 

Univerzální produktová řada: Tour, Race & Pro

Vedoucí pozice společností Alpine na motorkářském trhu a získané zkušeností ji přivedli k řadě univerzálních špuntů do uší pro všechny typy motorkářů. Tyto špunty mají velmi měkké filtry a unikátní model. Jako výsledek jsou velmi pohodlné pod helmou a perfektně sedí. Díky této řadě třech produktů společnost Alpine udělala krok k používání vysoce kvalitní ochrany sluchu s filtry dostupné pro širší kruh uživatelů. 

Alpine MotoSafe Pro Špunty na motorku obsah balení Earplugs cz


 

Optimální ochrana

Špunty Motosafe tlumí škodlivé zvuky aniž by vám dávali pocit izolace. Doprava, navigace, intercom nebo samotná motorka zůstávají dostatečně slyšet díky inovativním AlpineAcousticFilters™. Alpine MotoSafe jsou dostupné v různých verzích s ochranou přizpůsobenou k účelu použití. Závodění na okruhu například potřebuje větší utlumení než jen na cestě.

Alpine MotoSafe Špunty do uší na moto technické specifikace Earplugs cz


  

Obsah balení

 • sada univerzálních špuntů MotoSafe Tour spolu s akustickými filtry (střední ochrana) - ideální na tůry, dovolenou nebo na dálnici
 • sada univerzálních špuntů MotoSafe Race spolu s akustickými filtry (silná ochrana) - ideální na dálnici, okruh nebo jízdu s otevřenou helmou
 • luxusní pouzdro na cesty
 • Alpine Clean sprej na čištění (5ml)
 • Alpine pomocná trubičká na zasouvání špuntů

Alpine MotoSafe Pro Špunty na motorku balení Earplugs cz


 

Unikátní materiál pro nejlepší pohodlí

Špunty do uší Alpine MotoSafe jsou vyrobené z odolného a flexibilního AlpineThermoShape™ materiálu. Díky teplu v uších se jemný materiál vytvaruje do perfektního tvaru. V kombinaci s měkkými filtry tyto špunty sedí perfektně pod helmou. AlpineThermoShape™ materiál neobsahuje silikon, díky tomu se v uších nepotí, nesvědí nebo nedráždí. Můžete je nosit klidně celý den.

alpine thermo shape tm


 

Vhodné pouzdro na nošení

Tyto špunty do uší jsou dodávány spolu s vhodným pozdrem, které můžete připnout ke klíčům nebo dát do kapsy. Pouzdro vám zajistí, že jsou špunty vždy po ruce.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na motorku
Hmotnost: 0.053 kg
Barva: Bílá, Černá, Červená
Materiál: Termoplast
Počet párů: 2
? SNR (Utlumení): 20dB, 17dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Rozměry: 82 x 23 x 12 mm

Obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.