Alpine Clean Čistič produktů na ochranu sluchu

95
1 hodnocení
Efekt lupa
 • 1 z 2
 • čistí a dezinfikuje produkty na ochranu sluchu
 • prodlužuje životnost špuntů do uší
 • předchází podráždění kůže a problémy s ušima
 • není lepkavý a nenechává žádné zbytky
 • rychle vysychá
 • špunty zůstávají měkké a ohebné
 • tekutina je bez zápachu
 • praktický sprej v láhvi

 • 198,35 Kč bez DPH
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 12.12.2017
240 Kč
Kategorie: Špunty a zátky do ušíBílá Termoplast 25dB Znovu použitelné AlpineZelená Termoplast 25dB Znovu použitelné AlpineZobrazit další kategorieČerná Termoplast 23dB Znovu použitelné AlpineČervená Termoplast 23dB Znovu použitelné AlpineBílá Termoplast Znovu použitelné AlpineModrá Termoplast Znovu použitelné AlpineBílá Termoplast 25dB Znovu použitelné AlpineModrá Termoplast 25dB Znovu použitelné AlpineŽlutá Termoplast 17dB Znovu použitelné AlpineBílá Termoplast 17dB Znovu použitelné AlpineTransparentní Termoplast 19dB Znovu použitelné AlpineŽlutá Termoplast 17dB Alpine
Hmotnost: 0.02 kg
Značka: Alpine
Obsah: 25ml
 

Alpine Oficiální prodejce Earplugs CZ

 

Alpine Clean je praktický čistící dezinfekční sprej. Můžete jej použít k čištění produktů na ochranu sluchu, jimiž jsou špunty do uší nebo mušlové chrániče sluchu. Většina bakterií a viru je zabito během několika minut po postříkání chráničů sluchu produktem Alpine Clean. Sprej dezinfikuje důkladně, snadno a rychle. Kapalina nezanechává žádné zbytky, není lepkavá a rychle schne. Alpine Clean přichází v elegantním hliníkovém aerosolu.


 

Špunty vydrží déle

Čištění špuntů důkladně a pravidelně prodlužuje jejich životnost. Alpine Clean je univerzálním čističem vhodným i pro špunty na míru. Alpine Clean je zároveň i výborným dezinfekčním prostředkem na ruce.


 

Návod na použití

Sprej lehce nastříkejte na produkty na ochranu sluchu. Nechte vyschnout nebo otřete kapesníkem.

Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs.sk


 

Upozornění:

Držte mimo dosah dětí

Vyhněte se kontaktu s očima

Není určeno pro vnitřní použití

Skladujte v uzavřeném obalu


5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs sk Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs sk
5
| 6.3.2017 20:05
Skvělý doplněk k earplugs, jednoduché použití, jsem ráda, že jsem zakoupila společně se sadou earplugs.

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.