Alpine Clean Čistič produktů na ochranu sluchu

Kód: 95
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
20.2.2018
Skladem (> 5 ks)
  • čistí a dezinfikuje produkty na ochranu sluchu
  • prodlužuje životnost špuntů do uší
  • předchází podráždění kůže a problémy s ušima
  • není lepkavý a nenechává žádné zbytky
  • rychle vysychá
  • špunty zůstávají měkké a ohebné
  • tekutina je bez zápachu
  • praktický sprej v láhvi

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Alpine Oficiální prodejce Earplugs CZ

 

Alpine Clean je praktický čistící dezinfekční sprej. Můžete jej použít k čištění produktů na ochranu sluchu, jimiž jsou špunty do uší nebo mušlové chrániče sluchu. Většina bakterií a viru je zabito během několika minut po postříkání chráničů sluchu produktem Alpine Clean. Sprej dezinfikuje důkladně, snadno a rychle. Kapalina nezanechává žádné zbytky, není lepkavá a rychle schne. Alpine Clean přichází v elegantním hliníkovém aerosolu.


 

Špunty vydrží déle

Čištění špuntů důkladně a pravidelně prodlužuje jejich životnost. Alpine Clean je univerzálním čističem vhodným i pro špunty na míru. Alpine Clean je zároveň i výborným dezinfekčním prostředkem na ruce.


 

Návod na použití

Sprej lehce nastříkejte na produkty na ochranu sluchu. Nechte vyschnout nebo otřete kapesníkem.

Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs.sk


 

Upozornění:

Držte mimo dosah dětí

Vyhněte se kontaktu s očima

Není určeno pro vnitřní použití

Skladujte v uzavřeném obalu


Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.02 kg
Značka: Alpine
Obsah: 25ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs sk Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs sk
5
Avatar autora | 6.3.2017
Skvělý doplněk k earplugs, jednoduché použití, jsem ráda, že jsem zakoupila společně se sadou earplugs.

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.