Sonnentor Káva Single Origin Nicaragua bio, zrnková 1kg pražená káva bio jednotného původu

Kód: 4869
718 Kč 624.35 Kč bez DPH 71.80 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
  • 100% Arabica odrůdy Caturra
  • z horské oblasti Jinotega
  • férový obchod
  • jemná kyselinka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato káva 100% Arabica odrůdy Caturra pochází z horské oblasti Jinotega rostoucí ve stínu deštných pralesů v Nikaragui. Právě zde má svá políčka náš pěstitel José Maria Castro zvaný Chema. Naše pěstitele známe osobně a podporujeme dlouholeté partnerství založené na férovém obchodě, aby rodina, jako ta Chemova, mohla dobře žít. Káva z kávových zrn odrůdy Arabica má jemnou kyselinku, výraznou chuť a vůni, která se uvolňuje pomalým pražením a je skutečným zážitkem pro každého milovníka kávy.

Chuť: kyselkavá

Výrobek je vegan, vegetarián a bio.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1000g
Typ: Zrnková
Země původu: Nikaragua
Výrobce: SONNENTOR s.r.o.; Příhon 943, 696 15 Čejkovice, Česká republika
Složení: 100% káva Arabica bio - celá zrna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo Sonnentor

Sonnentor s.r.o. je česká firma zaměřená na produkci bioproduktů. Jedná se o dceřinou společnost rakouského Sonnentor GesmbH.

SONNENTOR je doma v Čejkovicích na jižní Moravě, ale působí po celém světě. V Rumunsku, Albánii, Nikaragui, Tanzánii, Číně, na Novém Zélandu, ve Španělsku i v Kosovu. Spolupracují a jsou v osobním kontaktu s místními pěstiteli a jejich rodinami. Jejich prioritou je poctivý přístup k férovému obchodu. Jsou průkopníci ve výrobě kvalitních bioproduktů v oblasti bylin, čajů a koření. Pracují s ohledem k životnímu prostředí a s respektem vůči lidem. Snaží se inspirovat ostatní a měnit svět k lepšímu. Jejich filozofií je podnikat zodpovědně, a díky tomu do každého domova mohou přinášet zdraví, pohodu a radost.