Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4.9 z 5 hvězdiček. 4768 hodnocení
5
4629x
4
61x
3
16x
2
10x
1
52x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IC Avatar autora Ilona Chadrabova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2024
Super vyhovuji nejvic!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.2.2024
+ Rychlost
+ Komunikace
+ Nabídka

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2024
Velice jsem spokojená, rychlé doručení a kvalitní zboží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2024
+ Bleskové dodání
+ Komunikace
+ Spolehlivost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2024
+ Velmi dobré zkušenosti , spokojenost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2024
- skvělá komunikace s obchodem -rychlé dodání
PP Avatar autora Petra Pažebřuchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2024
Velká spokojenost, rychlé dodání. Za mě super
KA Avatar autora kolar antonin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
o.k spokojenost
Avatar autora Jana Šimková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
Naprostá spokojenost, rychlé dodání.
IM Avatar autora Irena Machova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
Rychlé a spolehlivé jednání, vše ok
JK Avatar autora Josef Kohoutek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
Naprostá spokojenost s tímto eshopem! Skvělá komunikace a rychlost doručení!
RB Avatar autora Rostislav Baran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
Velmi spokojen.
HK Avatar autora Helena korejtková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
Ano velmi
DD Avatar autora David Drbohlav Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 19.2.2024
Vše v pořádku, jen úplně (ale opravdu úplně) stejně zboží co jsem tu koupil za 300kč mají na temu za 55kč…takže trochu zklamání.
MH Avatar autora Marcela Havelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2024
Všechno v pořádku, Rychlé a spolehlivé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2024
+ vše v pořádku
+ rychlé doručení
+ dobře zabalené

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2024
+ Výborná komunikace, dodání druhý den, doporučuji

GV Avatar autora Gabriela Vacková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.2.2024
Rychlé vyřízení a dodání
E Avatar autora Eva B Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.2.2024
Vše na jedničku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2024
+ Rychlost

Ovládací prvky výpisu

4788 položek celkem