Vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 89/2012 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Nám to ale přijde málo, a proto můžete zboží vrátit bez udání důvodu až do 30 dnů!

 

Jak postupovat při vrácení?

  • zboží pečlivě zabalte a zašlete spolu s tímto formulářem na adresu: Earplugs s.r.o.Havlíčkova 1016, Pardubice 53002,
  • ihned po obdržení zboží, vás o tom budeme informovat na email,
  • peníze vracíme ještě tentýž den po obdržení zboží.

 

Prosím, berte na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

Právo na odstoupení od kupní smlouvy se nevztahuje na kupujícího – podnikatele (tzn. kupní smlouva uzavřená kupujícím na IČ).

Kompletní informace o vrácení viz naše obchodní podmínky článek VI. Odstoupení od smlouvy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení