Maska na oči na spaní - Žlutý detektiv
Kód: 9945



Související produkty
extrémně pohodlné silikonové špunty do uší míra utlumení SNR 24dB jsou vhodné na spaní, cestování ale i na plavání chrání před hlukem vydrží...
příjemně chladí oči lze vkládat do masek s kapsou lze zároveň i zahřát
pro děti od 3 do 12 let pro dospělé s menšími ušními kanálky konverzace stále slyšitelné díky unikátním AlpineAcousticFilters™ extrémně pohodlné...
dva pásky pro každé zápěstí rychlá a efektivní úleva zabírá během několika minut nošení zcela bez léků a nejsou invazivní vhodné pro děti od 3...
sedm uklidňujících zvuků včetně tlukotu srdce dobíjení pomocí USB kabelu až 40hod hraní přiložený klip k připevnění během cestování
chrániče sluchu pro děti od 0 - 4 let vyměnitelné krytky na mušlích pohodlný design na dlouhé nošení pevná konstrukce
dárková sada 4 čajů v praktickém dárkovém balení Ranní ptáče, Na kutě, Klidné bříško, Usmrkánek výrobce: Sonnentor, s.r.o.
dárková sada 4 čajů v praktickém dárkovém balení Děkuji, Chvilka relaxace, Čaj štěstí, Sluneční pozdrav výrobce: Sonnentor, s.r.o.
sedm uklidňujících zvuků včetně tlukotu srdce dobíjení pomocí USB kabelu až 40hod hraní přiložený klip k připevnění během cestování
bylinné kapky do uší pro děti obsahují účinnou směs divokých bylin receptura je duševním vlastnictvím NAHS NAHS má zkušenosti v botanice od 90....
extrémně pohodlné silikonové špunty do uší míra utlumení SNR 24dB jsou vhodné na spaní, cestování ale i na plavání chrání před hlukem a vodou...
Detailní popis produktu
Žlutá maska na spaní s motivem oblíbené postavičky. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň slouží jako zábava pro děti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masky s motivem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Barva: | Žlutá |
| ? Délka gumičky: | 29cm - 49,5cm |
| Kapsa na chladící vložku: | Ano |
| Materiál: | Polyester, Plyš |
| Motiv: | Postavy z pohádek |
| Rozměry: | 18,5cm x 10cm |
| Typ gumičky: | Nastavitelná |
| Včetně chladící vložky: | Ne |
| Značka: | Earplugs.cz |
zábavná maska pro děti materiál bavlna dobře stíní před sluncem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
materiál bavlna pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní s jednorožcem vhodné jako dárek k narozeninám zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou...
maska na spaní s vesmírem zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní měsíce s mráčky zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní měsíci a hvězdy zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
motiv se slonem chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
motiv s koněm chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní s koťátky s rohem zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
roztomilá maska na oči na spaní univerzální velikost ideální na spaní, relax a cestování oči ve tvaru kolečka
maska na spaní běžící zajíc pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na oči liščí oči zábava pro děti materiál bavlna chrání před světlem
motiv jednorožců chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Už od roku 2015 se staráme o to, abychom vám zpříjemnili cestování, spánek, ale i každý všední den. A to prostřednictvím produktů na ochranu sluchu, jako jsou špunty do uší, masek na spaní v rozmanitých a hravých designech nebo mnoha dalších nezbytností do kuchyně či koupelny, které si zároveň rozumí s udržitelným stylem života.
| Výrobní společnost : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail : | earplugs@earplugs.cz |
