Maska na oči na spaní Jednorožec bílý
Kód: 1596



Související produkty
pro děti od 3 do 12 let pro dospělé s menšími ušními kanálky konverzace stále slyšitelné díky unikátním AlpineAcousticFilters™ extrémně pohodlné...
pohlcují okolní šum a chrápání velmi pohodlné díky měkkému AlpineThermoShape™ materiálu nová minigrip úchytka pro lepší...
tvarovatelné špunty do uší nestrkají se do ušního kanálku snadná aplikace odolnost vůči vodě
špunty do uší pro spánek – tlumí chrápání, městský hluk i noční ruchy útlum 27 dB SNR pro klidnější usínání a méně přerušovaný spánek...
testovací sada špuntů do uší na spaní a proti hluku 15 párů pěnových, 1 pár silikonových a 1 pár voskových špuntů utlumení od 24dB do 37dB mix...
sada obsahuje Lunesto DreamZzz Earplugs a Alpine Clean Alpine Clean čistí a dezinfikuje produkty na ochranu sluchu Špunty pro...
zvýhodněná sada znovupoužitelné špunty Alpine SleepSoft do uší na spaní čistící a dezinfikující produkt Alpine Clean
měkké silikonové špunty Mack's Pillow Soft® pro tlumení hluku a klidný spánek SNR 24 dB pro chrápání, cestování i létání překrývají vstup do ucha...
speciální špunty vhodné na tlumení chrápání míra utlumení SNR 34dB vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2/3 použití součástí balení (12...
sada obsahuje 3x Lunesto DreamZzz Earplugs pro klidný spánek v každé situaci 🌙 jemný, hypoalergenní silikon, který se přizpůsobí tvaru...
pro klidný spánek v každé situaci 🌙 jemný, hypoalergenní silikon, který se přizpůsobí tvaru vašeho ucha míra utlumení SNR 25 dB eliminuje...
vhodné pro tlumení chrápání menší velikost pro užší zvukovody úroveň útlumu SNR 33 dB vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2-3 použití...
měkká pěna vysoké utlumení skvělé tlumí vysoké frekvence ideální na dlouhodobé nošení standardní velikost
zvýhodněná sada špuntů na spaní Alpine SleepDeep M/L a prémiové hedvábné masky na spaní Masha Dark in here Alpine SleepDeep jsou...
super měkká pěna pro extrémní pohodlí maximální pohodlí pro malé nebo citlivé ušní kanálky #1 značka v USA doporučena lékaři proti ztrátě sluchu...
zvýhodněná sada špuntů na spaní Alpine SleepSoft a masky na spaní pohlcují okolní šum a chrápání velmi pohodlné díky...
Detailní popis produktu
Bílá maska na oči na spaní s motivem jednorožce. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masky na spaní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Barva: | Bílá |
| ? Délka gumičky: | 27cm - 48,5cm |
| Kapsa na chladící vložku: | Ne |
| Materiál: | Fleece |
| Motiv: | Jednorožec, Postavy z pohádek |
| Rozměry: | 20cm x 8,5cm |
| Typ gumičky: | Nenastavitelná |
| Včetně chladící vložky: | Ne |
| Značka: | Earplugs.cz |
| Dárky: | Pro děti |
| Položka byla vyprodána… | |
motiv soba chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
otevíratelné oči zábavná pro děti vhodná na spaní doma, na hotelu nebo v letadle do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
motiv jednorožců chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Už od roku 2015 se staráme o to, abychom vám zpříjemnili cestování, spánek, ale i každý všední den. A to prostřednictvím produktů na ochranu sluchu, jako jsou špunty do uší, masek na spaní v rozmanitých a hravých designech nebo mnoha dalších nezbytností do kuchyně či koupelny, které si zároveň rozumí s udržitelným stylem života.
| Výrobní společnost : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail : | earplugs@earplugs.cz |
