Aurecon Drops Ušní kapky 10 ml

Kód: 451
135 Kč –19 %
Aurecon drops Ušní kapky
135 Kč –19 % 109 Kč 90,08 Kč bez DPH 1 090 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2020
  • omezují ulpívání ušního mazu v uchu
  • změkčují ušní maz
  • omezují usazování nadbytečného ušního mazu
  • zabraňují množení mikroorganismů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Aurecon drops ušní kapky jsou sestavené tak, aby zohlednily veškeré potřeby i rizika vyplývající z nedostatečné péče. Aurecon drops se staly užitečným a lehce uživatelným prostředkem  pro pravidelnou péči o vnější zvukovod (pokožku vnějšího zvukovodu). Aurecon drops je tvořený výhradně z přírodních látek – olejů, u kterých je účinnost známa, a které navíc představují ochranu proti nežádoucím mikroorganizmům. Neobsahuje konzervační a jiné chemické přísady. Výborně doplňuje funkci ušní svíčky Aurecon plus. Aurecon drops ušní kapky představují novou etapu v hygienické péči o vnější ucho. Ulehčují a zdokonaluje čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezuje ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčují eventuálně vzniklý ušní maz, omezují usazování nadbytečného ušního mazu a následně se maz lehčeji odstraňuje.

 

Nedostatečně pečlivá hygiena vnějšího ucha může vést k zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku podmínek pro existenci mikroorganismů, které jsou zdrojem zdravotních problémů s možnými vážnými následky.

 

Zvukovod většinou nepotřebuje takovou péči jako části pokožky, které jsou vystavěné vnějším vlivům. Tyto části můžou být nedostatečně hydratované, nedostatečně promaštěné. Zvukovod je v podstatě víc chráněný, ale je zároveň více zatěžován produkty mazových žláz. Zvukovod je těžko čistitelný a klasický způsob čištění – čištění vatovou tyčinkou – není spolehlivě účinný a není považován za vhodný, kvůli možným komplikacím.


 

Účinky

  • ulehčují a zvyšují účinnost čištění ucha
  • snižují ulpívání ušního mazu k zvukovodu
  • omezují nadbytečnou tvorbu ušního mazu ve zvukovodu
  • zabraňují množení mikroorganizmů
  • obsahují pouze přírodní látky
  • neobsahují žádné chemické přísady

 

Složení

Olivový olej, Čajovníkový olej, Heřmánkový olej, Eukalyptový olej,  Citrónový olej, Levandulový olej


 

Návod k použití 

Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakapejte 3-5 kapek Aurecon dropsu. Vydržte nejmíň 5 minut a potom důkladně vyčistěte ucho. Obvykle stačí používat 1x týdně, v případě nadměrné tvorby mazu častěji, podle potřeby. Pokud máte jakékoliv problémy – hučení, bolest, pocit tlaku – nepodceňujte je a neváhejte navštívit lékaře. Aurecon drops významně pomáhá přecházet zdravotním komplikacím, nejlépe ve spojení s ušní svíčkou.


 

Balení

lahvička s kapacím uzávěrem, 10 ml


 

Upozornění

Aurecon drops je určený k pravidelné hygieně, není určen k léčbě! Nepoužívejte při onemocnění sluchového orgánu nebo poškození ušního bubínku! Před použitím protřepat!


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapky do uší
Hmotnost: 0.05 kg
Obsah: 10 ml
Určení: Pro dospělé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Herb Pharm

Společnost Herb-Pharma AG je výrobcem a dodavatelem výrobků ze Švýcarska v oblasti zdravotních pomůcek, výživových doplňků a speciální kosmetiky.

 

Firma byla založena v druhé polovině roku 1992, od kdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků. Firma prošla obdobím rychlého a stabilního růstu, díky kterému dnes zaujímá na domácím trhu ve všech svých zájmových oblastech přední postavení s významnými tržními podíly.

 

S rozvojem firmy souvisí i její úspěšné pronikání na zahraničních trzích, především na Slovensku, v České Republice, v Polsku a v Maďarsku.