Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4.9 z 5 hvězdiček. 4865 hodnocení
5
4722x
4
62x
3
16x
2
11x
1
54x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DO Avatar autora Dana Oliveriová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
👌
I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Super
OH Avatar autora Ondřej Hobzek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
velmi
RN Avatar autora Radim Nevyhoštěný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
LZ Avatar autora Leoš Zlatníček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
velký výběr, ceny, rychlé vyřízení
JP Avatar autora Jiří Paták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
SG Avatar autora Sarah Gebauer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
TN Avatar autora Thi thu trang nguyen Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
taky byla jsem spokejen s dodani a komunikaci
MN Avatar autora Miroslav Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
RK Avatar autora Romana Kocianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
Byla jsem velmi spokojena s komunikací obchodu a skvělou rychlostí dodání zboží.
MM Avatar autora Melnyk Mariia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
Syper
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
Jsem dlouhodobym zakaznikem a vzdy je vse o.k.
KP Avatar autora Khrystyna Pavlik Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 19.5.2023
B Avatar autora Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.5.2023
velká spokojenost
VF Avatar autora Václav Franczyk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
Skvěla komunikace, ochota a rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
Naprostá spokojenost, velice rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
+ Velice rychlé dodání, naprostá spokojenost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
+ Nákup proběhl bez problémů

Ovládací prvky výpisu

4885 položek celkem