Effective Nature Tekutý chlorofyl kapky 50ml Doplněk stravy

Kód: 5697
599 Kč –17 %
Tekutý chlorofyl Effective Nature
599 Kč –17 % 499 Kč 433.91 Kč bez DPH 998 Kč / 100 ml
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021
  • účinný antioxidant
  • obsah 50 ml
  • zdrojem tolice vojtěška
  • bez příchutí, konzervantů a barviv
  • vyrobeno v Německu
  • vhodné pro vegany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorofyl nám dává kus síly přírody. Chlorofyl se v našem prostředí vyskytuje jako zelené barvivo rostlin. V listech stromů, keřů a květů ukazuje svou neuvěřitelnou sílu - umožňuje rostlinám provádět fotosyntézu a produkovat kyslík. Z tohoto důvodu jsou kapky chlorofylu stále populárnější jako doplněk stravy.

Tekutý chlorofyl v kapkách


Čím jsou tyto kapky chlorofylu speciální?

Chlorofylové kapky obsahují pouze dvě složky: vodu a přírodní chlorofyl. Ve výrobku nenajdete žádné aroma, barviva ani konzervační látky. Použitý chlorofylin pochází z rostliny tolice vojtěšky, jejíž arabské jméno lze s dobrým důvodem přeložit jako „otec všech potravin“. Název chlorofylin může znít synteticky, ale není. Jedná se spíše o rostlinný extrakt zcela přírodního původu. Dokud je chlorofyl vázán v listech nebo travinách, udržuje si své jméno. Teprve po extrakci látky se chlorofyl nazývá chlorofylin. Přírodní chlorofylin váže ionty hořčíku, zatímco mnozí výrobci tento hořčík nahrazují mědí - vzniká syntetický chlorofylin, známý také jako komplex mědi, který je o něco stabilnější. V kapkách chlorofylu z účinné přírody však najdete pouze přírodní chlorofylin. Díky jedinečnému výrobnímu procesu má produkt stále dlouhou trvanlivost - a to vše bez jakýchkoli konzervantů.

 


Doporučené dávkování

Pijte 55 až 60 kapek chlorofylu v přibližně 250 mililitrech vody po celý den. Uvedené množství spotřeby nesmí být překročeno. Denní dávka tekutého chlorofylu obsahuje 200 mg chlorofylinu.

 


Co je to chlorofyl?

Chlorofyl je přírodní barvivo s mimořádně fascinujícími vlastnostmi. Právě chlorofyl dává listům stromů a zeleným potravinám jejich zelenou barvu. Pouze chlorofyl umožňuje rostlinám provádět fotosyntézu, a tak produkovat kyslík a filtrovat znečišťující látky ze vzduchu. Zevně je chlorofyl velmi podobný našemu hemoglobinu. Hemoglobin dodává krvi červenou barvu a také umožňuje krevním buňkám transportovat kyslík a živiny. Podíváme-li se na chlorofyl a hemoglobin, je patrný pouze jeden rozdíl: Zatímco hemoglobin váže železo jako centrální iont, chlorofyl obsahuje hořčík.

ChlorofylZázračná rostlina Alfalfa

Alfalfa (Tolice Vojtěška) a její potenciál poznali lidé v jihozápadní Asii už v roce 500 př.n.l. Časem se závod rozšířil i do Evropy. Od 18. století pěstovali franští mniši vojtěšku - jak se vojtěška také nazývá - v Německu.

Dosahuje výšky růstu až 1 metr a její kořenový systém zasahuje hluboko přes 4,5 metru do půdy. Sucha tak vojtěšce obvykle nemohou ublížit.

V minulosti byla využíváná hlavně jako krmení pro zvířata, ale nyní se rostlina objevuje stále více i v našem jídelníčku, a to z dobrého důvodu: obsahuje totiž mnoho vitamínů a minerálů.

Tolice vojtěška_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorofyl, chlorella, spirulina
Hmotnost: 0.133 kg
Forma: Kapky
Obsah: 50 ml
Země původu: Německo

Tekutý chlorofyl Effective Nature

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 31.7.2021
.
5
DH Avatar autora | 15.6.2021
Je to dárek.

Effective Nature logo

Značka effective nature znamená vysoce kvalitní doplňky stravy a superpotraviny bohaté na živiny. Název prozrazuje: účinná příroda znamená účinné přírodní produkty, které jsou stejně účinné jako příroda. Umělá barviva, příchutě apod. se proto nepoužívají.

Všechny přísady jsou vybírány podle vysokých standardů kvality a pravidelně kontrolovány. Přírodní suroviny, které se používají v produktech značky účinné přírody, se pěstují převážně ekologicky a udržitelně kontrolovaným způsobem nebo pocházejí z divoké sbírky. Zpracování probíhá jemně, aby byly zachovány všechny bioaktivní složky. To lze vidět jak na chuti, tak na nutričním profilu příslušného produktu.

Udělejte něco dobrého pro své tělo a přesvědčte se o přírodních produktech účinné přírodní značky!

Effective Nature to jsou vysoce kvalitní přírodní produkty z účinné přírody, které jsou vyrobeny zcela bez umělých barviv, konzervačních látek, příchutí a dalších pochybných přísad.

Effective Nature balí koncentrovanou sílu přírody do kapslí, prášků, olejů a esencí. Optimální biologická dostupnost živin a životně důležitých látek v jednoduché a nekomplikované léčivé formě jsou pro Effective Nature obzvláště důležité.

Všechny vitamínové a minerální doplňky vynikají tím, že jsou aktivními biologicky dostupnými sloučeninami.