Naturehike závěsný provaz - Awning hanging rope 4,3m
Kód: 9463



Související produkty
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
ultralehký cestovní polštářek měkké mikrovlákno pro pohodlnou oporu hlavy a krku snadno sbalitelný do malého obalu ideální na kempování,...
ultralehký kombinuje paměťovou pěnu a vzduch pro maximální komfort ergonomický tvar podpírá krk i při spaní na boku ideální na túry,...
pěnový nafukovací polštářek pohodlný, dostatečně velký dvojitý ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí optimální podpora hlavy
nastavitelná tvrdost (podle nafouknutí) přenosné pouzdro snadné nafouknutí úleva od zdravotních problémů nosnost až do 136kg
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
nafukovací cestovní polštář ve tvaru podkovy pro pohodlí na cestách integrovaná pumpička pro rychlé nafouknutí bez foukání ústy vyvýšená podpora...
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
skladný polštářek se speciální vrstvou pro větší pohodlí dvojitý ventil pro nafukování a vyfukování tvarovaný pro optimální polohu hlavy
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
nafukovací cestovní polštář pro pohodlný spánek vsedě bez objemné podkovy patentovaná komorová konstrukce drží hlavu a krk v opoře z více úhlů...
Detailní popis produktu
Závěsné přenosné lano Naturehike. Skvělé příslušenství pro kempování a cestování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní vychytávky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.116 kg |
| EAN: | 6927595766170 |
| Značka: | Naturehike |
| Délka: | 4,3m |
| Váha: | 77g |
| Materiál: | polyester, nylon, hliník |
odolné, všestranné a účinné k batohu, motorce nebo střešním nosičům 2 metry dlouhé oboustranné nastavení
chrání štětinky před poškozením a znečištěním vyrobeny z potravinářsky bezpečného silikonu, bez BPA a PVC vhodné pro myčku na nádobí a mohou být...
vhodná na cesty, grilování i kempování určená na koření, oleje a dresinky látkový obal s praktickým uchem dostupná ve variantách 6v1 a 8v1
vodotěsné pouzdro s certifikací ipx8 plovoucí konstrukce zabraňuje potopení telefonu dotyková fólie pro ovládání a focení pod vodou vhodné pro...
spojovací lanko ke karabině BetaLock™ ocelové jádro, pogumovaný potah vhodné k zajištění více předmětů
skládací aplikátor krému vhodný pro aplikaci krémů na těžko dostupná místa se škálou aplikačních hlavic vyrobeno ve Švýcarsku
cestovní kempingová karabina pevná hliníková slitina vhodná pro připevnění vybavení v kempu není určené jako jištění při lezení
ideální pro napájení drobné elektroniky, například lampiček a nočních svítidel 1× USB nabíjecí port vstupní napětí: AC 100–240 V výstupní...
vyrobeno z odolného hliníku IPX4 vodotěsnost 7 oddělených přihrádek praktický design
voděodolná dlouhotrvající, odolný a lehký hliník rychlý přístup minimalistická organizace
cestovní nabíjecí adaptér kompatibilita až ve 170 zeměmi celkem 6 výstupů USB-C, USB-A porty, PD35 port (rychlonabíjení) atraktivní design,...
maximální grip na zledovatělých a sněhových plochách snadné nasazení díky pásku se suchým zipem odolné materiály z nerezové oceli pro dlouhou...
7v1 kopání, řezání, šroubování ergonomický tvar praktické pouzdro
voděodolná dlouhotrvající, odolný a lehký hliník rychlý přístup minimalistická organizace
cestovní připínací kapuca na spaní dokonalé ztmavení spínací spona, drátek k vytvarování kolem nosu hřejivý materiál
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Outdoorová značka Naturehike se od roku 2005 specializuje na vývoj a výrobu lehkého vybavení pro turisty, horolezce a další sportovce i nadšené cestovatele. Všechny jejich produkty prověřují a testují profesionálové, kteří jsou v celém procesu zapojení od začátku do konce. Zároveň bere značka v úvahu zkušenosti a zpětnou vazbu zákazníků a zajišťuje tak další vývoj a vylepšení svých výrobků. Tento přístup udělal z Naturehike oceňovanou společnost s dobrou reputací v outdoorové sportovní komunitě.
| Výrobní společnost : | HONGKONG NATUREHIKE INTERNATIONAL LIMITED |
|---|---|
| Adresa : | FLAT/RM 08-09 19/F LIPPO CENTRE TOWER 1,89 QUEENSWAY ADMIRALTY,HK |
| E-mail : | helen@naturehike.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |
