Rychleschnoucí skládací ručník Naturehike (Velký) 128x80cm
Kód: 2807/TYR 2807/OLI Zvolte variantu



Související produkty
vyrovnání tlaku v uších pohlcení nepříjemných zvuků v motoru a hluku v kabině extrémně pohodlný AlpineThermoShape™ materiál dobře slyšitelné...
silikonové špunty proti hluku vhodné na spaní a proti chrápání lze použití i jako špunty na plavání s aktivním stříbrem a výtažkem z aloe vera
ideální volba v poměru cena/kvalita tvrzené sklo měkký silikon možnost přichycení kamery
datum spotřeby 2/2024 efektivní přírodní deodorant maskuje pach, chrání před hmyzem ve formě kuličkového deodorantu 100% přírodní
Detailní popis produktu
Luxusní rychleschnoucí skládací osuška od společnosti Naturehike v komfortní velikosti (128x80cm). Ručník je možné sbalit do praktického pouzdra. Vhodný na cesty, na pláž nebo do fitness, je kompaktní a uvolní místo ve vašem zavazadle. Jeho příjemný materiál vás pohladí a jeho ultraabsorbční vlastnosti vás dokonale osuší.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychleschnoucí ručníky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Olivová, Tyrkysová |
| Materiál: | Polyester 88%, Polyamid 12% |
| Rozměry: | 128cm x 80cm |
| Váha: | 100g |
| Značka: | Naturehike |
| Rozměry pouzdra: | 7cm x 12cm |
ultralehký, kompaktní rychle schnoucí antimikrobiální pokrytí síťované lehké pouzdro nanovlákno 2,3x lehčí než mikrovlákno absorbuje 2,3x své...
ultralehký, kompaktní rychle schnoucí antimikrobiální pokrytí síťované lehké pouzdro nanovlákno 2,3x lehčí než mikrovlákno absorbuje 2,3x své...
materiál nanovlákno ultralehký absorbuje 2,3x své vlastní váhy silikonové cestovní pouzdro s kolečkem na klíče poutko pro zavěšení
ultralehký, kompaktní rychle schnoucí silikonové pouzdro s karabinou nanovlákno 2,3x lehčí než mikrovlákno absorbuje 2,3x své vlastní váhy
rychleschnoucí nanovlákno absorbuje 2,3násobek své hmotnosti ve vodě vestavěna kapsa YKK® zipy pratelný v pračce
odolný a dokonale se hodí na koupání nebo na koupaliště ideální na cesty účinné absorbční schopnosti 80x130cm
rychleschnoucí ručník antibakteriální úprava vysoká absorpce vody v balení i praktické pouzdro rozměr 160 x 80 cm ve třech barevných variantách
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Outdoorová značka Naturehike se od roku 2005 specializuje na vývoj a výrobu lehkého vybavení pro turisty, horolezce a další sportovce i nadšené cestovatele. Všechny jejich produkty prověřují a testují profesionálové, kteří jsou v celém procesu zapojení od začátku do konce. Zároveň bere značka v úvahu zkušenosti a zpětnou vazbu zákazníků a zajišťuje tak další vývoj a vylepšení svých výrobků. Tento přístup udělal z Naturehike oceňovanou společnost s dobrou reputací v outdoorové sportovní komunitě.
| Výrobní společnost : | HONGKONG NATUREHIKE INTERNATIONAL LIMITED |
|---|---|
| Adresa : | FLAT/RM 08-09 19/F LIPPO CENTRE TOWER 1,89 QUEENSWAY ADMIRALTY,HK |
| E-mail : | helen@naturehike.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |
