Matador pouzdro na mýdlo FlatPak™

Kód: 15
345 Kč 285.12 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.7.2020
 • pro ultralehké cestování
 • 3x lehčí a 6x kompaktnější
 • vodě odolný materiál
 • technologie Dry-Trought™
 • schváleno TSA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matador FlatPak™ cestovní pouzdro na mýdlo je navrženo pro ultralehké cestování. Je 3x lehčí a 6x kompaktnější než plastová pouzdra na mýdlo. Vak je vyrobený z Cordura® materiálu se svařovanými švy a technologií Dry-Trough™. Mýdlo se přes materiál vysušuje a přitom udržuje tekutou vodu uvnitř. Pouzdro výborně těsní před protečením a je snado použitelné. Schváleno úřadem pro bezpečnost v dopravě - TSA (Transportation Security Administration).

 

Klíčové vlastnosti

 • 3x lehčí ve srovnání s tradičními pouzdry na mýdlo
 • 6x více kompaktní v porovnání s běžnými mýdlovými pouzdry, obsahujícími 30ml mýdla
 • technologie Dry-Trough™ umožňuje vysýchání mýdle přes pouzdro
 • vodě odolné
 • flexibilní látka, která se přizpůsobuje rozměru mýdla
 • Hypalon® rolovací uzávěr + YKK® přezka
 • schváleno TSA - úřadem pro bezpečnost v dopravě

 

Matador Flatpak pouzdro na mýdlo klíčové vlastnosti

Matador Flatpak cestovní pouzdro na mýdlo

 

Technologie Dry-Through™ 

Vodě odolný materiál umožňuje vlhkosti se odpařovat přes látku. Mýdlové tyčinky vysýchají přes pouzdro a zabraňují jim, aby byly kašovité.

 

Připne se k čemukoliv

Pouzdro na mýdlo FlatPak lze díky přezce a rolovacímu uzávěru připnout k čemukoliv od batohu po držák v koupelně.

 

Rolovací uzávěr a přezka

Do pouzdra se vejdou mýdla standardní velikosti nebo 3x srolujte horní uzávěr pro umístění menších mýdel.

 

Matador Flatpak Soap Bar Case

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdro na mýdlo
Hmotnost: 0.012 kg
Barva: Černá
Materiál: Voděodolná látka, plast
Rozměry: 10,16cm x 6cm x 3,3cm

Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Matador

Mise společnosti Matador® je navrhnout co nejvíce možné skladné vybavení. Vše co dělají je postaveno na posedlosti cestováním, dobrodružstvím a outdoorem. Veškerá Matador® výbava je navržená ve městě Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to prostým nápadem

Společnost Matador vznikla v roce 2014 jednoduchým pozorováním. Zatím co zakladatelé odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, jak lidé, kteří seděli v trávě měli pod sebou kabáty nebo velké robustní deky. Napadlo je, že přece musí existovat lepší způsob. Brzy na to spustili svůj první projekt Matador® kapesní deku - vodě odolný povrch na sezení, který se vejde do kapsy. Věděli, že na něco přišli. Ve svém pokoji 3 x 3 m v San Franciscu využili úspěch kapesní deky a vypracovali řadu promyšlených produktů vytvořenou pro lidí na cestách. Jejich láska k cestování a přírodě je inspirovala k jejich zaměření na dobrodružné cestování. Čím více cestovali, tím více příležitosti viděli, kde by mohli uplatnit zkušenost s materiály a designem k vyřešení běžných cestovatelských výzev. Produkt po produktu vyrostli z kapesní deky na značku s ultralehkým cestovním vybavením.

Matador jak to začalo

 

Zůstávají věrní svým kořenům

Matador® je financována ryze svými věrnými zákazníky. Společnost není financována ani andělským investováním ani veřejným financováním (crowdfunding). S chybějícími vnějšími vlivy nebo tlaky se mohou v Matador soustředit na výrobu produktů, které milují. Věří, že svoboda je klíčovým principem této značky. Společnost experimentuje, přeměňuje a inovuje tam, kde vidí příležitost.

 

Závazek k vybavení, které vydrží

V Matador milují cestování. Jakožto jsou sami cestovatele, vědí, jak je důležité být schopný se spolehnout na svoje vybavení. V Matador jsou zavázaní k výrobě produktů, které vydrží. K výrobě používají ty nejlepší materiály a hardware, který lze najít. Vytváří produkty, které jsou lehké, ale odolné. Jejich vzhled je nadčasový a funkční, vypadá skvělé sezónu po sezóně. V Matador si myslí, že by produkty měly být používány znovu a znovu, jelikož se s každým dobrodružstvím stávají lepší a lepší. Otázkou zůstává, kam je s sebou vezmete?

Matador vybavení které vydrží

 

Zaměření na materiály

V Matador jsou zaměření na design produktů. Jejich odbornost v látce, plastu a silikonu jim poskytuje výhodu, když se jedná o design nových produktů. Neustále se posouvají dopředu, spolupracují s výrobci látek jako například Condura®, aby mohli přijít s proprietárními povlaky, které dělají jejich produkty možnými.

Matador zaměření na materiál