Mack's Roll-ups - 4 páry Rolovací špunty do uší do peněženky

Kód: 192
235 Kč 194.21 Kč bez DPH 29.38 Kč / 1 ks
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021
 • skladné balení, které strčíte do peněženky
 • tělová barva
 • možnost upravení špuntu aby velikostně vyhovoval vašemu uchu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rolovací špunty Mack's Roll-Ups jsou geniálním patentem americké společnosti Mack's. Nyní už se vám nestane, že by jste si špunty do uší zapomněli doma. Jednoduše vložte rolovací špunty do peněženky a budete je mít vždycky po ruce. Špunty jsou vyrobené z pohodlného, hedvábně měkkého materiálu, který je v neutrální tělové barvě. Špunty poskytují utlumení 21 Db NRR. Předností špuntů je blokování jakýchkoli nárazových zvuků jako je střelba, bouchání doprava nebo chrápání a proto jsou ideální skladnou volbou na cesty. Výhodou špuntů Mack's Roll-Ups je možnost upravit jejich velikost. Přijde-li vám špunty moc velký jednoduše ho zmenšíte ustřižením. 

 

Jak používat rolovací špunty Mack's Roll-Ups?

 1. Sloupněte špunt ze zadní strany papíru.
 2. Oběma rukama napněte rozložený špunt palcem a ukazováčkem a vytvořte ušní zátku ve tvaru válce.
 3. Opačnou rukou si natáhněte ušní boltec tak, aby jste narovnali ušní kanálek a druhou rukou vložte zátku do ucha.
 4. Zasuňte jemným zatlačením dopředu a současně otáčejte ušní zátku ve směru, v jakém je srolována, pro pohodlné a bezpečné usazení.
 5. VAROVÁNÍ: Nesprávná aplikace sníží účinnost a může mít za následek ztrátu sluchu nebo zranění.

 

Varování

Vytahujte zátku z uší pomalu kroucením, abyste postupně porušili těsnění. Rychlé odstranění může poškodit ušní bubínek. Chraňte před kojenci a malými dětmi. Tyto zátkové chrániče sluchu nejsou netoxické, mohou však narušovat dýchání, jsou-li zachyceny v průdušce, což by mohlo vést k vážnému zranění nebo smrti.

 

 

Hodnoty tlumení hluku (ANSI Standard S3.19-1974) NRR 21

Test Frequency in HZ

Mean Attenuation in dB

Standard Deviation in dB

125

21.8

4.8

250

24.7

4.6

500

28.8

4.6

1000

29.5

3.8

2000

33.7

5.1

3150

37.2

4.6

4000

34.6

3.8

6300

42.7

4.4

8000

44.1

4.6

 

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohoto produktu je udána přibližně a to připočtením 2dB k naměřené hodnotě NRR (Noise Reduction Rating) americkou standardizační organizací (ANSI). Hodnoty byly převedené z důvodu sjednocení. Více o SNR a NRR se dočtete zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší proti hluku
Hmotnost: 0.021 kg
Barva: Béžová
Lamelové: Ne
Materiál: PVC
Počet párů: 1
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Ne
? SNR (Utlumení): 23dB
Šňůrka: Ne
Typ: Několik použití
Velikost: Standardní
Země původu: USA
? NRR: 21dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Macks špunty do uší logo

V roce 1962, Raymond Benner, hudebník symfonického orchestru zkřížil cesty se starším lékárníkem, který chtěl prodat své podnikání se špunty do uší. Náklady činily $2000 a firma měla vydělávat $1400 za rok. Bennerové manželce Cecilii se tato výzva líbila. Proto se rozhodli společnost McKeon Products, Inc. koupit. Jejich jediný produkt - Mack's® Earplugs (pojmenovaný podle předchozího majitele) byl vyroben z tvarovatelné hliněné směsi. Benner byl se špunty spokojený, ale věřil, že mohou být vylepšené. Chtěl, aby ucpávky byly pohodlnější, aby se více nosily. Zároveň, jako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a mnohem poddajnější látka by lépe utěsnila vodu a zabránila tak její proniknutí do uší. Věděl, že vodotěsné špunty do uší by mohly pomoci zabránit bolestivým infekcím známým jako "plavecké ucho".

aboutus_text

Díky mnohým pokusům a omylům, stejně jako různým výrobním technikám objevil velmi jedinečnou látku, která se stala prvními silikonovými špunty do uší. Benner byl nadšený potenciálem pomáhat zlepšit životy mnoha lidí s jeho novým vynálezem. Ohromen jedinečným vzhledem nových špuntů do uší (které vypadaly a připadaly jako malé polštářky) rozhodl Benner změnit jejich název na Mack's® Pillow Soft®. Díky růstu jejich snahy cestovali Raymond a Cecílie z města do města. Tak jak Bennerová malá rodinná firma rostla, přesunula se ze suterénu jeho domu do osmi stále rostoucích zařízení.

Raymond Benner je uznávaný a úspěšný hudebník ze symfonického orchestru, který po 30 letech opustil. Byznys, který nejdříve začal dělat jako koníček, se vyvinul do vůdce na trhu s péči o uši spolu s nejprodávanějšími tvarovatelnými silikonovými špunty do uší Mack's® Pillow Soft® (na americkém trhu).

Produkty McKeon nyní nabízí celou řadu tvarovatelných a předtvarovaných silikonových a pěnových špuntů do uší pro nejrůznější použití. Společnost Mack's® je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je nyní generálním ředitelem. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcově krocích u společnosti McKeon tím, že udržuje praktický přístup k výzkumu a vývoji nových produktů. Devin plave pro organizaci United States Masters Swimming na závodní úrovní a Pete je nadšený triatlonista a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je I.S.O. certifikovaná společnost od roku 1997. Působí výhradně ze svého nejmodernějšího zařízení v Michiganu. McKeon pokračuje v růstu poskytováním nejkvalitnějších inovativních produktů na trhu, které jsou nyní prodávány po celém světě.

 

Zajímavosti

 • Ray Benner vynalezl silikonové špunty do uší už v roce 1962
 • Mack's® jsou oficiální špunty do uší USA Swimming® (Národní řídící orgán pro plavání ve Spojených státech se 400 000 členy)
 • Mack's® byly první špunty do uší použité ve World Series Baseball Game
 • Mistr v plavání, Lois Nochman, pokořil 18 světových rekordů a používal přitom špunty do uší Mack's®, aby pomohl zabránit zalehlým uším a zánětům