Lamazuna Skleněná dóza na tuhou kosmetiku
Kód: 45



Související produkty
Detailní popis produktu
Praktická skleněná dóza poskytne bezpečné útočiště vaší tuhé bezobalové kosmetice. Silné sklo vydrží ledajaké otřesy, a dóza se tak skvěle hodí i na cestování či převážení v batohu, třeba za sportem. Hliněné víčko krásně prokouklo díky vyřezanému motivu sedmikrásky. Ten slouží praktickému účelu, díky průduchům může totiž použitý šampon či mýdlo pohodlně vyschnout, a nehrozí tak množení bakterií. Sklo i hliník jsou navíc donekonečna recyklovatelné, dóza tak zaručeně skvěle poslouží všem, kdo usilují o šetrnější životní styl.
Dóza má perfektní rozměry pro všechny druhy tuhých šamponů, deodorantů, zubních past i čisticích mýdel Lamazuna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na mýdlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3760201130667 |
| Materiál: | Sklo |
| Značka: | Lamazuna |
| Certifikáty: | Cruelty free and Vegan PETA |
| Objem: | 100ml |
| Průměr: | 7cm |
| Výška: | 6cm |
| Země původu: | vyrobeno ve Francii |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

