Speedo Aquapulse Pro Plavecké brýle - tmavě zelená
Kód: 6162



Související produkty
Detailní popis produktu
Speedo Aquapulse Pro jsou všestranné plavecké brýle pro fitness plavce nebo triatlonisty. Jejich předností je profesionální provedení, které lze použít jak pro vrcholové sportovce, tak i pro rekreační plavce. Speciálně upravená postranní konstrukce brýlí tak aby poskytla větší stabilitu brýlí na obličeji a snížila napětí na celou hlavu. Unikátní tvar s využitím Speedo technologie - IQfit™ - zajišťuje bezpečné uchycení na hlavě jak s tak bez plavecké čepice a redukuje stopy otlačení na obličeji.

Brýlové čočky jsou vybavené AntiFog ochranou proti zamlžení a díky ztmaveným sklům poskytují 100% UV ochranu.

Nastavitelný, dvojitý silikonový popruh zaručí, že brýle sednou na hlavu každého plavce, a budou brýle bezpečně držet na svém místě.
Brýle jsou ideální volbou jak pro vnitřní, tak ale především i venkovní plavání. Jsou navržené jako unisex - tedy vhodné jak pro muže, tak ženy. Brýle jsou balené v plastové krabičce, která je vhodná pro jejich přepravu a lze ji využívat k ochraně před poškozením nebo poškrábáním brýlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plavecké brýle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.163 kg |
| EAN: | 5053744510255 |
| Ochrana proti zamlžení: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Značka: | Speedo |
| ? Délka gumičky: | 58cm |
| ? Velikost sklíčka: | 6,5cm x 4,5cm |
| ? Váha brýlí: | 0,043kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Speedo je přední světová značka zaměřující se na výrobu plaveckých pomůcek. Vznikla roku 1928 v Austrálii s cílem inspirovat lidi k plavání, ať už jde o plavání pro zábavu, nebo závody na olympiádě. Využívá k tomu ty nejpokročilejší materiály a designy a během svého působení už značka mnohokrát přepisovala historii. Jako první představila v roce 1957 plavky z nylonu a v roce 1994 přišla s první textilií odolnou proti chlóru. Vedle toho nabízí také špunty do uší do vody nebo plavecké brýle a čepice pro ty nejlepší výkony.
| Výrobní společnost : | Speedo International Limited |
|---|---|
| Adresa : | Meridian House, Gadbrook Park Northwich, Cheshire CW9 7RA |
| E-mail : | customer.experience@thehutgroup.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Iguana Group Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | aleja Generała Władysława Andersa 615 43-300 Bielsko-Biała |
| E-mail zástupce v EU : | info@iguanagroup.pl |
