Maska na spaní Zakryté oči
Kód: 1998



Související produkty
znovupoužitelné špunty do uší na spaní pohlcují okolní šum a chrápání velmi pohodlné díky měkkému materiálu AlpineThermoShape™ nová...
8 kusů (4 páry) perfektně sedí ideální na párty, koncerty, volnočasové aktivity nebo sport dobře vypadají díky jasným barvám nové balení,...
cestovní polštář, který skutečně funguje patentovaný ergonomický design 360° podpora hlavy a krku snímatelný, umývatelný povlak nastavitelné...
příjemně chladí oči lze vkládat do masek s kapsou lze zároveň i zahřát
regulují tlak v uších pro dospělé s menším ušním kanálkem materiál hypoalergenní silikón vyrobeno v USA součástí balení je i šňůrka na krk
pro děti od 3 do 12 let pro dospělé s menšími ušními kanálky konverzace stále slyšitelné díky unikátním AlpineAcousticFilters™ extrémně pohodlné...
Detailní popis produktu
Bavlněná maska na oči na spaní šedé barvy s motivem kočky, která si zakrývá oči. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masky s motivem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.077 kg |
| EAN: | 6935899710119 |
| Barva: | Šedá |
| ? Délka gumičky: | 32,5cm - 49cm |
| Kapsa na chladící vložku: | Ano |
| Materiál: | Polyester |
| Rozměry: | 18,5cm x 9,5cm |
| Typ gumičky: | Nenastavitelná |
| Včetně chladící vložky: | Ne |
| Značka: | Earplugs.cz |
materiál bavlna pohodlná, příjemná zábavná pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
velký rozměr materiál hedvábí přizpůsobovací gumička
maska na spaní s vesmírnou lodi zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní s vesmírem zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
zábavná maska pro děti materiál bavlna dobře stíní před sluncem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na oči s rybičkou pohodlná a příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
motiv jednorožců chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní s jednorožcem vhodné jako dárek k narozeninám zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou...
motiv s ovečky chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
maska na spaní měsíce s mráčky zábava pro děti chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlný plyšový materiál vtipné uši chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná z imitace hedvábí
motiv soba chrání před světlem do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
pohodlná, příjemná vhodná jako krytí pro spánek ve světle pomáha lepšímu spánku z imitace hedvábí
pohodlná, příjemná zábava pro děti do masky je možné dokoupit chladící gelovou vložku
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Už od roku 2015 se staráme o to, abychom vám zpříjemnili cestování, spánek, ale i každý všední den. A to prostřednictvím produktů na ochranu sluchu, jako jsou špunty do uší, masek na spaní v rozmanitých a hravých designech nebo mnoha dalších nezbytností do kuchyně či koupelny, které si zároveň rozumí s udržitelným stylem života.
| Výrobní společnost : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail : | earplugs@earplugs.cz |
