Naturehike Aeros Cestovní nafukovací polštářek Oranžový
Kód: 345



Související produkty
tvarovaná 3D maska na spaní speciální design propouští méně světla kolem nosu velmi jemný materiál velmi pohodlná - netlačí na nos a oční víčka
12 kusů (6 párů) směs vaty, vazelíny a parafínů extrémně pohodlné ideální pro spánek, meditaci, čtení nebo práci vhodné jako ochrana před...
speciální špunty vhodné na tlumení chrápání míra utlumení SNR 34dB vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2/3 použití součástí balení (12...
speciální špunty na spaní proti hluku 12 párů vyrobené z měkké uretanové pěny vhodné pro 2/3 použití
10 kusů (5 párů) měkké a anatomicky tvarované speciální pěna přátelská pro pokožku diskrétní béžová barva ideální do práce, na čtení, pro...
8 kusů (4 páry) perfektně sedí ideální na párty, koncerty, volnočasové aktivity nebo sport dobře vypadají díky jasným barvám nové balení,...
vaše jízda nebo návštěva moto závodu bude pohodlnější a příjemnější ideální pro utlumení hluku větru 2 velikosti špuntů po 3 kusech (standradní a...
měkké pěnové špunty Mack’s pro účinné ztlumení hluku bez nepříjemného tlaku vysoký útlum SNR 32 dB pro klidnější prostředí ultra měkká pěna...
ultra měkké pohodlné pěnové špunty výborně tlumí hluk - míra utlumení SNR 34dB tělová barva, díky které nejsou v uchu téměř vidět vhodné na...
ultralehká skládací karimatka z měkkého materiálu s hliníkovou folií omyvatelná, rychleschnoucí vhodná na ostré, hornaté povrchy
samonafukovací karimatka vysoké izolační vlastnosti příjemná měkkost lze patentky spojit dvě dohromady
skládací cestovní židlička pevná konstrukce až do 150 kg prodyšná látka protiskluzové nožičky
hygienická vložka do spacího pytle pratelná, hygienická odolná vůči vlhkosti ultralehká
Detailní popis produktu
Cestovní nafukovací polštářek Aeros od Naturehike oranžové barvy je ultralehký, malý a velmi skladný. Ideální na cestování a spaní ve stanu, kde rozhodně oceníte pohodlí a jeho skladnost. V batohu nezabere víc místa než pár ponožek.
Polštář má tvar klasického polštáře. Materiál je velmi jemný a příjemný ke kůži.

Polštářek je nafouknutý na pár nádechu. Ideální společník na cesty.

Speciální ventil
Ventil není dvojitý jako na video recenzi. Pod víčkem se nachází tlačítko, které má dvojí funkci. Umožní vám, aby při nafukování polštářku neunikal vzduch. Díky tomu můžete polštářek nafouknout do jeho plné velikosti.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací cestovní polštářky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| EAN: | 6927595718261 |
| Barva: | Oranžová |
| Pouzdro: | Ano |
| Rozměry: | 44cm × 33cm × 13cm |
| Typ: | Nafukovací |
| Váha: | 94g |
| Značka: | Naturehike |
| Léto: | Do kempu |
| Materiál: | Polyester 80%; Potah: TPU 20% |
| Rozměry balení: | 10,5cm x 6,5cm |
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
ergonomický dizajn podpora páteře jemný a pohodlný kompaktní baleni speciální tlačítko
ultralehký kombinuje paměťovou pěnu a vzduch pro maximální komfort ergonomický tvar podpírá krk i při spaní na boku ideální na túry,...
skladný polštářek se speciální vrstvou pro větší pohodlí dvojitý ventil pro nafukování a vyfukování tvarovaný pro optimální polohu hlavy
pěnový nafukovací polštářek pohodlný, dostatečně velký dvojitý ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí optimální podpora hlavy
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
nafukovací cestovní polštář pro pohodlný spánek vsedě bez objemné podkovy patentovaná komorová konstrukce drží hlavu a krk v opoře z více úhlů...
ultralehký cestovní polštářek měkké mikrovlákno pro pohodlnou oporu hlavy a krku snadno sbalitelný do malého obalu ideální na kempování,...
nastavitelná tvrdost (podle nafouknutí) přenosné pouzdro snadné nafouknutí úleva od zdravotních problémů nosnost až do 136kg
samonafukovací cestovní polštářek s paměťovou pěnou výborná podpora pro páteř ultralehký design
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
nafukovací cestovní polštář ve tvaru podkovy pro pohodlí na cestách integrovaná pumpička pro rychlé nafouknutí bez foukání ústy vyvýšená podpora...
zvýšené strany pro 360° podporu hlavy a brady odolné nafukovací vzduchové jádro na jeden nádech tenká plochá zadní strana kompaktní a přenosný...
Review
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Outdoorová značka Naturehike se od roku 2005 specializuje na vývoj a výrobu lehkého vybavení pro turisty, horolezce a další sportovce i nadšené cestovatele. Všechny jejich produkty prověřují a testují profesionálové, kteří jsou v celém procesu zapojení od začátku do konce. Zároveň bere značka v úvahu zkušenosti a zpětnou vazbu zákazníků a zajišťuje tak další vývoj a vylepšení svých výrobků. Tento přístup udělal z Naturehike oceňovanou společnost s dobrou reputací v outdoorové sportovní komunitě.
| Výrobní společnost : | HONGKONG NATUREHIKE INTERNATIONAL LIMITED |
|---|---|
| Adresa : | FLAT/RM 08-09 19/F LIPPO CENTRE TOWER 1,89 QUEENSWAY ADMIRALTY,HK |
| E-mail : | helen@naturehike.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Earplugs s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| E-mail zástupce v EU : | earplugs@earplugs.cz |
