Ohropax Soft - 1 pár v papírovém obale Špunty do uší

Kód: 594
25 Kč 20.66 Kč bez DPH 12.50 Kč / 1 ks
Vyprodáno
  • 2 kusy (1 pár)
  • měkké a anatomicky tvarované
  • speciální pěna přátelská pro pokožku
  • diskrétní béžová barva
  • ideální do práce, na čtení, pro kutily nebo na hudbu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Zažijte unikátní pocit pohody s Ohropax Soft a pohodlně unikněte do světa relaxace.

Ohropax Soft jsou měkké, anatomicky tvarované špunty vyrobené ze speciální pěny přátelské pro pokožku. Mají diskrétní barvu, díky tomu, jsou prakticky neviditelné. Jemně se rozpínají uvnitř ušního kanálu a poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu sluchu.

Tento produkt nejen dokazuje svou hodnotu den co den tím, že splňuje přísné požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví v souvislosti s vysokými hladinami hluku, ale zároveň poskytuje svým nositelům luxusní oázu klidu v jejich soukromém každodenním životě.

Ohropax Soft 5 párů Špunty do uší jeden pár Earplugs cz

Ohropax Soft mají širokou škálu použití. Například v práci, pokud se chcete soustředit na čtení, pro kutily nebo pokud se vystavíte hlasité hudbě.

Vzhledem k tomu, že je křivka zvukové izolace relativně lineární v celém svém frekvenčním rozsahu, zůstávají zvukové vjemy téměř beze změny. Což je obzvlášť příznivé, pokud se jedná o požitek z hudby.

 

Použití

Srólujte špunt 1. Srolujte špunt čistými prsty do tenkého cylindru.

Strčte do ucha 2. Zatáhněte za ucho lehce nahoru jednou rukou a vložte srolovaný špunt hluboko do ušního kanálku druhou.

Použijte prst 3. Použijte prst pro zafixování špuntu na svém místě, dokud se nerozepne a nezůstane v pohodlné pozici.

 

Zvuková izolace v souladu s normou EN 24869-1

Ohropax Soft 5 párů Špunty do uší tabulka utlumení Earplugs cz 

Ohropax Soft vykazuje hodnoty izolace vysokého zvuku v celém frekvenčním pásmu.

 

Použití Ohropax Soft

Pro soukromé použití

Pokud jste často vystaveni hluku během svého volného času, nebo pokud jednoduše chcete trochu klidu a ticha, Ohropax Soft jsou pro vás ideální.

Mimo jiné nabízí zajímavý přínos pro milovníky hudby, a to díky tomu, že je zvuková izolace relativně lineární a má jen velmi malý vliv na zvukový zážitek.

 

Na pracovišti

Právní předpisy stanovují, že je v oblastech, kde hluk převyšuje 85 dB, povinné nosit chrániče proti hluku. Ohropax Soft jsou vhodné pro širokou škálu použití v těchto oblastech i ve velkých kancelářích.

Tyto špunty do uší nezpůsobují pocení ani tlak na ušní boltce, jako je to s mušlovými chrániči. Lidé, kteří nosí brýle, mohou nosit i tyto špunty bez problému.

Špunty mohou být kombinovány spolu s ochrannými helmami, ochrannými brýlemi a mušlovými chrániči. Konverzace a varovné signály budou stále slyšitelné, díky tomu, že špunty izolují zvuk, ale nevypnou ho úplně.

 

Tolerance

Ohropax Soft jsou považovány za velmi přijatelné. Neobsahují žádné složky, které jsou známy způsobením alergie. Nošení ochrany sluchu může občas vyžadovat si zvyknout. Proto doporučujeme, abyste postupně zvyšovali délku doby nošení. Ve vzácných případech můžete při nošení špuntů slyšet svůj vlastní tep. Tento efekt obvykle odezní po krátké době přizpůsobení se. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší proti hluku
Hmotnost: 0.002 kg
Barva: Béžová
Lamelové: Ne
Materiál: Pěnové
Počet párů: 1
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Ne
? SNR (Utlumení): 32dB
Šňůrka: Ne
Typ: Několik použití
Velikost: Standardní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 28.3.2020
Za mě zatím nejlepší punty, které jsem měla. Jsou nejpohodlnější, netlačí, nebolí z nich uši, zvuk hodně izolují. Jen vyjdou při každodenní potřebě za rok na poměrně velké peníze (proto jsem zkusila titanové, ze kterých mě však uši hodně bolí a asi budu vracet) . Zůstanu zřejmě u těchto.
5
E Avatar autora | 27.3.2020
Za mě také nejlepší. Izolují zvuk a netlačí v uších, příjemný materiál.
5
P Avatar autora | 21.2.2020
Tyhle spunty jsou nejlepsi. Krasne odhlucni chrapani a zuky okoli a neboli z nich usi.
5
J Avatar autora | 31.1.2020
Rychlost, kvalitní výrobek, spokojenost.
5
S Avatar autora | 24.1.2020
Super. Dnes objednano a hned druhý den doma. Rychlost , spolehlivost.

 

Ohroopax logo

OHROPAX již dávno získal postavení úspěšné německé značky. Dokonce i nyní, jsou klasické kuličky vosku hlavním produktem rodinného podniku se sídlem v Německém městě Werheim/Taunus. Každým rokem, kolem 35 zaměstnanců vyrábí přes 30 milionů malých a tichých špuntů v sídle společnosti. Tyto jsou doprovázeny všemi druhy špuntů do uší a dalšími zdravotnickými produkty v aktuálním sortimentů Ohropax.

 

OHROPAX opět "Značka století" 

Ohropax