Alpine Plug&Go - 5 párů

Kód: 1000
220 Kč 181.82 Kč bez DPH 22 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020
  • extrémně pohodlné pěnové špunty do uší
  • uživatelsky příjemné díky zaoblené špičce
  • svítivě červená barva
  • balení včetně pouzdra
  • padne do každého ucha
  • extrémně vysoké utlumení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alpine Plug & Go jsou pěnové špunty do uší, které poskytují svému uživateli vysokou úroveň pohodlí, nabízejí výborné utlumení hluku a jsou jednoduché na zasouvání. Špunty Plug&Go jsou vyrobené ze super měkkého materiálu, který je dobrou volbou při použití na spaní, studování, během koncertu nebo při hře na hudební nástroje, jízdě na motorce, při závodech nebo na hlučné domácí práce. 

Je velmi jednoduché si na nošení těchto špuntů zvyknout. Zároveň nejsou drahé.

Alpine Plug & Go pěnové špunty

Vlastnosti

Každé balení obsahuje 5 párů špuntů do uší včetně plastového pouzdra na nošení pro hygienickou ochranu. Pouzdro na nošení lze připnout ke klíčům, tak abyste měli špunty stále s sebou.

Alpine Plug and Go Pěnové špunty do uší pouzdro Údržba

Špunty do uší Plug&Go mohou být použity opakovaně, nicméně dlouhodobé použití stejného páru pěnových špuntů může způsobit ušní infekci.

 

Útlumové hodnoty Alpine Plug&Go v dB

 Frekvence v Hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 31,9 37 38,3 36,8 34,6 40,1 41,3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší proti hluku
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Červená
Lamelové: Ne
Materiál: Pěnové
Počet párů: 5
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Plastová tubička
? SNR (Utlumení): 35dB
Šňůrka: Ne
Typ: Několik použití
Velikost: Standardní
Využití: Na koncerty
Rozměry: 97 x 84 x 23 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.