Alpine Travel Pouch Pouzdro na špunty Alpine

Kód: 1877
108 Kč 89.26 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020
  • umožňuje vzít si špunty do uší kamkoli
  • měkký a pevný materiál
  • možnost připnout na klíče/tašku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro Alpine Travel Pouch nabízí možnost uložení špuntů do uší do kvalitního pouzdra. Pouzdro je vybaveno prostorem na jeden pár špuntů Alpine, na sadu náhradních filtrů a pro pomocnou tubičku na zasouvání špuntů do ucha. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního měkkého, ale zároveň pevného materiálu. Samozřejmostí je kroužek pro připnutí na klíče/tašku nebo kamkoli jinam budete chtít. Ideální pro uložení špuntů na motorku Alpine.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Pouzdra na špunty do uší
Hmotnost: 0.026 kg
Druh: Pouzdro
Materiál: Neopren
Rozměry: 7cm x 7cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.