Alpine Deluxe pouch Pouzdro na špunty do uší

Kód: 1865
132 Kč 109.09 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020
  • pevný neoprenový materiál
  • praktická karabina
  • prodlužuje životnost špuntů do uší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro Alpine Deluxe je ideální volbou pro bezpečné uložení a přenášení špuntů do uší. Je vyrobené z pevného neoprenového materiálu a poskytuje prostor pro uložení jak špuntů, tak i dalšího příslušenství jako je šňůrka na špunty nebo čistič špuntů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Pouzdra na špunty do uší
Hmotnost: 0.015 kg
Druh: Pouzdro
Materiál: Neopren
Rozměry: 8cm x 5cm x 2,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.