Bananaz Thunderplugs Špunty do uší na hlasitou hudbu

Kód: 350
247 Kč –19 %
Bananaz Thunderplugs Classic Blister špunty do uší na párty
247 Kč –19 % 199 Kč 164.46 Kč bez DPH 99.50 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2020
  • speciální filtry, které snižují hlasitost
  • nezkreslují hudbu
  • diskrétní a sotva viditelné
  • dlouho vydrží a znovu použitelné
  • spolu s hliníkovým pouzdrem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bananaz Thunderplugs je pár prémiových špuntů do uší spolu s hliníkovým pouzdrem. 

Špunty mají průměrnou hodnotu utlumení SNR 20 dB (v souladu s podmínkami kvality EU), tak aby byla zajištěná kompletní ochrana před škodlivými zvuky. Speciální hudební filtry zajišťují, aby všechny detaily hudby byly stále slyšitelné, pouze o pár decibelů níže. Výsledkem je čistý a neposkvrněný zvuk.

Se špunty Bananaz Thuderplugs máte všechny prostředky k udržení svého sluchu v prvotřídním stavu. Ale hlavně jsou pohodlné a dobře vypadají. Jsou vyrobené z toho nejměkčího a nejlepšího silikonu na trhu. Ani si nevšimnete, že je máte v uších a zároveň jsou sotva viditelné.

 

Nejlepší špunty do uší na festivaly, koncerty a do klubu

Užívejte si hudbu na plno s pocitem, že vaše uši přežijí noc. Bananaz Thunderplugs jsou vašim nejlepším přítelem v této situaci. Špunty jsou znovu použitelné. Jsou vyrobené z trvanlivého materiálu a mají univerzální velikost. Naši zákazníci tvrdí, že Thunderplugs  je potěšení nosit a po chvíli ani nevíte, že je máte.

Bananaz Thunderplugs Classic Blister špunty do uší na festival

 

Testováno společností KASSA

Když se špunty Thunderplugs začaly vyrábět, nasadily nový standard. Špunty nemusí být drahé, aby poskytly dobrou ochranu uší. Ochrana sluchu nepotřebuje vysokou cenovku, aby zajistila pohodlí a abyste si mohli užívat hudbu takovou jaká je. Špunty Thunderplugs splňují všechny kvalitativní požadavky EU. Nizozemský program KASSA pro hodnocení spotřebitelských výrobků toto potvrzuje. V jejich posledním testu špuntů všech velkých značek ochrany sluchu se Bananaz umístily na vrcholu seznamu.

BZ-KASSA-SEAL-V03-EN-400x400-1

 

Kdy je zvuk škodlivý?

Špunty do uší přirozeně nosíte, protože chcete zabránit poškození sluchu. A jak asi víte, sluch si můžete poškodit, když je hudba příliš hlasitá. Ale kde je hranice? Zvuk je měřen v decibelech (dB) a může být opravdu škodlivý již od 80dB. Když je dosaženo úrovně 100dB, musíte se opravdu začít hlídat (a svoje uši), jelikož může dojít k akutnímu poškození sluchu. Problém je v tom, že v klubech, na festivalech nebo živých vystoupeních často dochází k hladinám nad 100dB. Z tohoto důvodu je důležité filtrovat zvuk pomocí ušních zátek. Protože váš sluch je příliš důležitý na to, abyste ho ztratili.

Váš sluch je ten nejdůležitější nástroj, když jste hudebník nebo milovník hudby. Takže s ním zacházejte s péči. Tady je jeden velký problém: poškození sluchu je (ve většině případů) nezvratné. Špunty Thunderplugs jsou dodávány s hliníkovým pouzdrem. Připojte jej ke svým klíčům a nikdy na ně už nezapomenete.

 

Bannanaz-75db Bannanaz-80db Bannanaz-90db Bannanaz-100db Bannanaz-105db

(vysavač)

 žádné riziko poškození sluchu 

(třída s dětmi)

 poškození sluchu po 8 hod 

(motorky)

 poškození sluchu po 1 hod 

(klub)

 poškození sluchu po 15 min 

(rokový koncert)

 poškození sluchu po 4 min 

 

 

Bananaz zaručují kvalitu a bezpečnost

Thunderplugs od společností Bananaz jsou v souladu se všemi předpisy o kvalitě a bezpečnosti, které stanovuje EU. Špunty byly testovány a certifikovány podle EN 352-2:2002. Jedná se o kvalitativní požadavek na ochranu sluchu od EU. Tyto chrániče prošly všemi těmito testy. Díky tomu je zaručeno, že Thunderplugs vám umožní bezpečně si užívat hudbu.

Zátky Thunderplugs mají SNR 20dB. To znamená, že jejich průměrné utlumení je 20dB. Díky speciálnímu hudebnímu filtru si stále můžete užívat všech detailů hudby. Žádný zkreslený zvuk. Pouze škodlivé frekvence jsou odfiltrovány. Další výhodou těchto speciálních filtru je to, že můžete snadno mluvit s ostatními lidmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na hlasitou hudbu
Hmotnost: 0.035 kg
Barva: Šedá
Lamelové: Ano
Materiál: Pevný silikon
Počet párů: 1
Počet přírub: 3
Pouzdro: Hliníková tubička
? SNR (Utlumení): 20dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Standardní

Thunderplugs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 15.12.2019
výborné, nemá chybu
4
P Avatar autora | 20.9.2019
Trochu zkreslují hudbu, jinak dobré

Bananaz-logo-1

 

Špunty do uší Bananaz Thunderplugs vhodné na koncerty, na hlasité události a párty. Poskytují cenově dostupnou a dobrou ochranu sluchu. Nejlepší špunty do uší za nejnižší cenu.