Ben & Anna Sada produktů - Pink ideální pro ženy a fanoušky eco kosmetiky
Kód: 6370-13510-13681-12412-121



Související produkty
Detailní popis produktu
Vybraná sada kosmetiky Ben & Anna – sladké vůně, přírodní péče a růžová elegance
Tato exkluzivní sada Ben & Anna je ideální volbou pro všechny milovníky sladkých vůní, přírodní kosmetiky a jemně laděného růžového designu. Spojuje pečující produkty pro každodenní rituály – od svěžího dechu a vyživených rtů až po krásné vlasy a relaxační koupel. Perfektní jako dárek i jako osobní sada plná radosti a vůní inspirovaných lesním ovocem a květinami.
Kompletní výbava pro přirozenou krásu a každodenní komfort
V sadě najdete harmonicky sladěné produkty s ovocnými a květinovými tóny, které spolu tvoří ucelený pečující rituál. Balzám na rty s malinou dodá hebkost a šťavnatou vůni, zubní pasta Wild Berry osvěží dech a jemně čistí zuby, koupelová sůl Rose zklidní tělo i mysl po dlouhém dni a tuhý kondicionér Very Berry zanechá vlasy hladké, jemné a snadno rozčesatelné. Celkový dojem dotváří tuhý deodorant Pink Grapefruit se svěží, příjemně sladkou vůní.
Přírodní složení a ekologické balení
Všechny produkty Ben & Anna jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, bez škodlivé chemie, mikroplastů nebo parabenů. Značka je známá svou veganskou filozofií a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Obaly jsou minimální, ekologické a krásně ladí v odstínech růžové a malinové, díky čemuž sada působí velmi esteticky a luxusně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Sada: | Ano |
| Značka: | Ben & Anna |
| Dárky: | Pro ženy |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ben & Anna jsou skutečný a mladý sympatický pár, který se po dlouhých letech života v Berlíně rozhodl vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. Ta je inspirovala natolik, že ve své kuchyni začali vyrábět kosmetiku – 100% přírodní, veganskou a co nejšetrnější k naší planetě. Z kuchyně se po několika měsících přenesla výroba do továrny a produkty se začaly kutálet do všech koutů světa a sbírat četné příznivce. Vedle deodorantu, který vše odstartoval, dnes můžete vyzkoušet také zubní pasty nebo tuhé šampony a kondicionéry této značky.
| Výrobní společnost : | JM Nature GmbH |
|---|---|
| Adresa : | adresa: Angersbachstrasse 20 34127 Kassel Germany |
| E-mail : | shop@ben-anna.de |
