Nutricius Melatonin 5mg 60 tbl.

Kód: 3378
199 Kč 173.04 Kč bez DPH 3.32 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.5.2021
  • přispívá ke zlepšení kvality spánku
  • napomáhá usínání
  • hlavní funkce kontrola biorytmu spánku a bdělosti
  • přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutricius Melatonin je doplněk stravy, který přispívá ke zlepšení kvality spánku a napomáhá usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti.

 

Doplněk stravy Melatonin přispívá ke:

  • zkrácení doby nutné pro usnutí
  • zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (tzv. jet lag = pásmová nemoc)

 

Složení v 1 tabletě

5 mg Melatonin (n-acetyl-5-methoxytryptamín)

 

Přídatné látky

Mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavá látka)

 

Dávkování

Užívejte 1/4 tablety denně před spaním. Tabletu zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 

Příznivý účinek na zmírnění subjektivního pocitu tzv. jet-lag dosáhnete při dávce 0,5 mg melatoninu těsně před spaním první den cesty a dalších několik dní po příjezdu na místo určení.

Příznivý účinek na zkrácení usínací doby dosáhnete při dávce 1 mg melatonimu těsně před spaním.

 

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

 

Melatonin, nebo také hormon tmy a spánku, hraje důležitou roli ve střídání rytmů den a noc. Jeho hladina kolísá v závislosti na tom, zda je tma či světlo. Nejvíce tohoto hormonu tělo vytváří v průběhu noci – maxima dosahuje mezi 2. a 4. hodinou ráno.

 

Poruchy spánku a melatonin

S přibývajícím věkem se hladina melatoninu snižuje. Sníženou hladinou melatoninu trpí také lidé, kteří pracují na směny nebo málo spí. Řešením jsou melatonin tablety, které jsou již dostupné na českém trhu. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné k usnutí a také přispívá ke zmírnění pocitu únavy v důsledku časového posunu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na spaní
Hmotnost: 0.032 kg
Hmotnost bez obalu: 0,015 kg
Výrobce: NUTRICIUS s.r.o., Dopravní 500/9, Praha 10, 104 00
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EB Avatar autora | 19.4.2021
Zatím krátce užívám 1/4 tablety před spaním. Zdá se , že zlepšuje usínání.
5
FJ Avatar autora | 9.2.2021
1/2 pilulky Melatoninu užívám po probuzení po půlnoci, a opět rychle usínám. Objednal jsem si v e-shopu a dostal již druhé balení Melatoninu 5mg-60-tbl. Díky za rychlé vyřízení 1. i 2. objednávky! FrJu
5
R Avatar autora | 9.9.2020
Super učinok.Maximálna spokojnosť

Nutricius

Společnost NUTRICIUS s.r.o. se zabývá výrobou doplňků stravy pro zdraví a krásu. Jejich týmem jsou lékárníci, kteří díky své dlouholeté praxi v lékárně a komunikaci s pacienty došly k myšlence založit společnost zabývající se výrobou doplňků stravy. Cílem firmy není vyrábět tisíce různých druhů doplňků stravy, ale získávat informace z praxe a zaměřit se na výrobu kvalitních doplňků stravy, které si pacienti žádají. Sortiment postupně rozšiřují a produkty upravují, aby co nejvíce vyhovovaly zákazníkům. Produkty jsou vyráběny ze 100% čistých a ověřených zdrojů. Výroba všech doplňků stravy NUTRICIUS probíhá dle přísných hygienických norem podle systému HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Součástí jejich výrobního programu jsou také BIO produkty, jejichž výroba probíhá ve specializovaných prostorách a je certifikována akreditovanou inspekční a certifikační společností Biokont CZ, s.r.o. Společnost dále disponuje Kosher certifikátem vydaným Židovskou obcí v Praze.