LectroFan Classic Přístroj na bílý šum pro lepší spánek

Kód: 4202
1 790 Kč 1 479.34 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.11.2020
  • ideální na odpočinek, studium a lepší spánek
  • dvacet jedinečných digitálních zvuků
  • špičkové ovládání hlasitosti
  • kompaktní a přenosný
  • USB kabel s napájecím adaptérem

Detailní informace

Detailní popis produktu

LectroFan Classic je přístroj na bílý šum, který je ideální na odpočinek, studium, soukromý proslov nebo jakoukoli situaci, kdy chcete mít lepší kontrolu nad svým zvukovým prostředím. Je to také váš osobní bílý šum a ventilátor, který vám zajistí lepší noční spánek a klidný odpočinek.

 

10 variant bílého šumu a 10 různých zvuků ventilátorů

LectroFan nabízí dvacet jedinečných digitálních zvuků pro maskování hluku. Můžete si vybrat z deseti různých zvuků elektrických ventilátorů a deseti variant čistého bílého šumu (včetně variant růžového a hnědého šumu). Všechny zvuky lze přizpůsobit pomocí špičkového ovládání hlasitosti, který nabízí široké rozpětí - od šepotu až po například mnohem hlasitější mechanické ventilátory.

Tento zvukový přístroj je kompaktní a přenosný, takže je dokonalým na cestování. Můžete si ho vzít s sebou na další služební cestu, dovolenou nebo rodinné dobrodružství.

 

Jednoduchý design. Spoustů vlastností.

Za snadno použitelným ovládacím panelem se skrývá spousta energie. Užijte si deset neopakujících se jedinečných zvuků ventilátorů a deset neopakujících se jedinečných zvuků bílého šumu. Časovač vypnutí se automaticky vypne poté, co jste usnuli. Napájení je zajištěno pomocí kabelu USB s napájecím adaptérem, takže jej můžete ovládat ze zásuvky nebo jiného napájeného portu USB.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na spaní
Hmotnost: 0.2 kg
Rozměry: 11,17cm x 11,17cm x 5,58cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Sound of Sleep (Adaptive Sound Technologies, Inc.) byla založena v roce 2008 a je předním dodavatelem pokročilých zvukových strojů a adaptivních zvukových produktů. Poslání společnosti „Přizpůsobení zvuku pro zlepšení života“ je hybnou silou jejich inovací a vývoje produktů.

Společnost ASTI se sídlem v srdci Silicon Valley vyvinula nejprodávanější zvukové stroje Sound + Sleep a ‘LectroFan, které redefinují vědu o spánku. Díky průlomu ve vědě o analýze okolního hluku a dynamickém adaptivním zvuku získala společnost ASTI několik patentů, to vedlo k vývoji inovativních produktů na spaní, které zákazníkům po celém světě poskytují lepší spánek.

Inženýrský tým vedený manažery ze Silicon Valley (Sam Nicolino a Ira Chayut), má více než 60 let technologických zkušeností s předními společnostmi, jako jsou Nvidia, Intel, Sun Microsystems a Acer Computers. Nyní vyvíjejí novou generaci inovativních produktů pro spánek, které vám pomohou relaxovat, rychleji usnout a užít si lepší noční odpočinek.