Matador toaletní pouzdro FlatPak™ Toiletry Case

Kód: 16
615 Kč 508.26 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
14.8.2020
 • pro efektivní a ultralehké cestování
 • rolovací uzávěr
 • vodě odolný materiál
 • jednoduché, čisté a lehké
 • bez obsahu BPA a PVC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toaletní vak FlatPak™ byl vyroben pro efektivní a ultralehké cestování. Rolovací uzávěr umožňuje hladce změnit rozměr pouzdra v závislosti na vašich potřebách. Vodě odolný materiál Cordura® spolu s technologií Dry-Through™ vám umožní vyschnout vašemu kartáčku přes pouzdro, i když bude zavřené. Konstrukce se svařovanými švy je plně vodě odolná. Jednoduché, čisté a lehké. Bez obsahu BPA a PVC. Schváleno úřadem pro bezpečnost v dopravě - TSA (Transportation Security Administration).

 

Klíčové vlastnosti 

 • vodě odolná konstrukce
 • technologie Dry-Through™ umožňuje vypařovat se vodě, i když je pouzdro zavřené
 • flexibilní látka se přizpůsobí svému obsahu rozměrem a dá se srolovat pro kompaktnější pouzdro
 • Hypalon® závěsné poutko pro zavěšení ve sprše
 • ploché dno pro stabilní postavení
 • Hypalon® rolovací uzávěrYKK® přezka
 • schváleno TSA - úřadem pro bezpečnost v dopravě

FlatPak ToiletryCase klíčové vlastnosti

Matador toaletní cestovní pouzdro FlatPak ToiletryCase

 

Rolovací uzávěr s přezkou

Rolovací uzávěr a konstrukce s svařovanými švy dělá FlatPak™ toaletní pouzdro vodě odolným a nepropustným.

 

Integrované závěsné poutko

Použijte Hypalon® závěsné poutko pro zavěšení pouzdra na háček ve sprše. Ploché dno umožňuje postavení pouzdra na jakýkoli povrch pro lehký přístup. Design ve stylu kyblíku pro jednoduché nahlédnutí dovnitř.

 

Technologie Dry-Through™

Vodě odolný materiál umožňuje odpařovat se vodě skrz látku, umožňujíc tak kartáčkům na zuby nebo holícím břitvám vysýchat uvnitř pouzdra.

 

Nastavitelný rozměr

Rolovací uzávěr může být srolován 3 nebo více krát pro přizpůsobení rozměru pouzdra v závislosti na vašich potřebách.

 

Objem 2 litry

Prostorné a dobře rozložené. Umístí zubní kartáčky a všechny vaše nezbytné cestovní potřeby se spoustou místa. Srolujte pouzdro více než 3x pro zmenšení objemu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní lahvičky a toaletní pouzdra
Hmotnost: 0.033 kg
Barva: Černá
Materiál: Voděodolná látka, plast
Maximální rozměr: 24,13cm x 9,52cm x 14cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Matador

Mise společnosti Matador® je navrhnout co nejvíce možné skladné vybavení. Vše co dělají je postaveno na posedlosti cestováním, dobrodružstvím a outdoorem. Veškerá Matador® výbava je navržená ve městě Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to prostým nápadem

Společnost Matador vznikla v roce 2014 jednoduchým pozorováním. Zatím co zakladatelé odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, jak lidé, kteří seděli v trávě měli pod sebou kabáty nebo velké robustní deky. Napadlo je, že přece musí existovat lepší způsob. Brzy na to spustili svůj první projekt Matador® kapesní deku - vodě odolný povrch na sezení, který se vejde do kapsy. Věděli, že na něco přišli. Ve svém pokoji 3 x 3 m v San Franciscu využili úspěch kapesní deky a vypracovali řadu promyšlených produktů vytvořenou pro lidí na cestách. Jejich láska k cestování a přírodě je inspirovala k jejich zaměření na dobrodružné cestování. Čím více cestovali, tím více příležitosti viděli, kde by mohli uplatnit zkušenost s materiály a designem k vyřešení běžných cestovatelských výzev. Produkt po produktu vyrostli z kapesní deky na značku s ultralehkým cestovním vybavením.

Matador jak to začalo

 

Zůstávají věrní svým kořenům

Matador® je financována ryze svými věrnými zákazníky. Společnost není financována ani andělským investováním ani veřejným financováním (crowdfunding). S chybějícími vnějšími vlivy nebo tlaky se mohou v Matador soustředit na výrobu produktů, které milují. Věří, že svoboda je klíčovým principem této značky. Společnost experimentuje, přeměňuje a inovuje tam, kde vidí příležitost.

 

Závazek k vybavení, které vydrží

V Matador milují cestování. Jakožto jsou sami cestovatele, vědí, jak je důležité být schopný se spolehnout na svoje vybavení. V Matador jsou zavázaní k výrobě produktů, které vydrží. K výrobě používají ty nejlepší materiály a hardware, který lze najít. Vytváří produkty, které jsou lehké, ale odolné. Jejich vzhled je nadčasový a funkční, vypadá skvělé sezónu po sezóně. V Matador si myslí, že by produkty měly být používány znovu a znovu, jelikož se s každým dobrodružstvím stávají lepší a lepší. Otázkou zůstává, kam je s sebou vezmete?

Matador vybavení které vydrží

 

Zaměření na materiály

V Matador jsou zaměření na design produktů. Jejich odbornost v látce, plastu a silikonu jim poskytuje výhodu, když se jedná o design nových produktů. Neustále se posouvají dopředu, spolupracují s výrobci látek jako například Condura®, aby mohli přijít s proprietárními povlaky, které dělají jejich produkty možnými.

Matador zaměření na materiál