Alpine Ušní sprej 50 ml

Kód: 1859
285 Kč 235.54 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • odstraňuje ušní maz účinněji než běžné solné roztoky
  • efektivní tryska
  • profesionální vyčištění uší v pohodlí domova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej na čištění uší od společnosti Alpine. Určený pro vyčištění uší od ušního mazu. Ideální pro lidi, kteří mají problémy s nadměrnou tvorbou ušního mazu. Ušní maz se v uchu vytváří v přirozeném procesu. Maz má za úkol chránit ucho před vnějšími vlivy, vodou, infekcí. Nicméně občas se ušního mazu tvoří více a může to být nepříjemné. Se sprejem Alpine si uši vyčistíte v pohodlí domova a tím budete své uši udržovat čisté a zdravé.

Díky speciálnímu tvaru špičky trysky je zabráněno tomu, aby tlak spreje nepříjemně tlačil na ušní bubínek. Aplikace spreje je tedy bezbolestnou záležitostí. Díky speciálnímu složení s účinnou látkou Polysorbát 80 je zajištěno rozpuštění ušního mazu a ten tedy může pohodlně vytéct z ucha.

Používáním ušního spreje znatelně prodloužíte životnost svých špuntů do uší. Špunty budou čistší a také budou efektivněji tlumit.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spreje do uší
Obsah: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 25.9.2020
Cena ..... vyhovuje.
5
J Avatar autora | 8.8.2020
SUPER

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.