TravelBlue Skládací cestovní taška 60l

Kód: 93
919 Kč –27 %
TravelBlue skládací cestovní taška 60l
919 Kč –27 % 669 Kč 552.89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • 60 litrů
  • pojme až 35 kg
  • zabudované pouzdro
  • kvalitní a robustní materiál

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neuvěřitelně velká skládací cestovní taška, která umístí významných 60 litrů. Jednoduchá na přenášení, pohodlná a praktická se silnými ručkami. Nastavitelný popruh a solidní zipy. Výborná pro velké nákupy nebo se dá použít jako zavazadlo, které pojme až 35 kg. Dá se složit do malého zabudovaného pouzdra pro jednoduché uchování a převážení. Tato extra velká skládací taška od TravelBlue má všechen prostor, který byste mohli potřebovat. Vyrobená z vysoce kvalitního a robustního materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací cestovní tašky
Hmotnost: 0.492 kg
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Objem: 60l
Váha: 492g
Voděodolný: Ne
Rozměry: 60cm x 35cm x 29cm
Čištění: Vlhkým hadříkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo

 

Společnost Travel Blue byla založená v roce 1987 ve Spojeném království s cílem vyřešit a poskytnout servis cestovatelům. V té době existovalo pouze několik řešení, které poskytovaly pohodlí a bezpečí. Produkty, které byly na trhu byly základní ve svém vzhledu a možnostech. Jakmile ve společnosti přišli na tyto potřeby, věděli, že je tu příležitost zlepšit zážitek z cestování. Tehdy společnost Travel Blue vznikla.

Společnost začínala skromně a vše si vyráběla u sebe doma v Londýně. Nyní po 30 letech je jasné, že se Travel Blue stala značnou součástí revoluce v cestovních doplňcích a stala se světovým lídrem. Travel Blue je stále rodinným podnikem, jehož základními hodnotami jsou inovace, životní prostředí a odpovědnost. 

Ve společnosti vědí, že cestování je neodlučitelnou součástí života. Ať už je to práce nebo dovolená, jsou z toho stejně nadšení jako vy. Právě proto vyrábí nejvíce spolehlivé, pohodlné, krásné a šetrné k životnímu prostředí cestovní příslušenství - slibujíc vám vylepšený a uvolněný zážitek bez stresu.