TravelBlue Skládací cestovní taška 40l

Kód: 92
689 Kč –28 %
TravelBlue Skládací cestovní taška 40l
689 Kč –28 % 499 Kč 412.40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • robustní materiál
  • zabudované pouzdro
  • objem 40l
  • pro extra prostor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká skládací cestovní taška od TravelBlue je ideálním řešením pro extra místo, které potřebujete. Super silný robustní materiál je perfektní pro náročné cestovatele. Taška je vyrobená s pohodlnými ručkami, které unesou až 35 kg. Dá se úhledně složit do vnitřního zabudovaného pouzdra. Tato cestovka je prostorná a praktická. Ideální pro použití jako nákupní taška, denní taška nebo ruční zavazadlo. Má dodatečnou vnitřní kapsu pro uchování důležitých předmětů. Taška je ideální pro uchování v cestovním kufru s sebou pro extra prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací cestovní tašky
Hmotnost: 0.323 kg
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Objem: 40l
Váha: 323g
Voděodolný: Ne
Rozměry: 60cm x 43cm x 15cm
Čištění: Vlhkým hadříkem
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 22.6.2020
Splnil očekávání, ještě nepoužito

Logo

 

Společnost Travel Blue byla založená v roce 1987 ve Spojeném království s cílem vyřešit a poskytnout servis cestovatelům. V té době existovalo pouze několik řešení, které poskytovaly pohodlí a bezpečí. Produkty, které byly na trhu byly základní ve svém vzhledu a možnostech. Jakmile ve společnosti přišli na tyto potřeby, věděli, že je tu příležitost zlepšit zážitek z cestování. Tehdy společnost Travel Blue vznikla.

Společnost začínala skromně a vše si vyráběla u sebe doma v Londýně. Nyní po 30 letech je jasné, že se Travel Blue stala značnou součástí revoluce v cestovních doplňcích a stala se světovým lídrem. Travel Blue je stále rodinným podnikem, jehož základními hodnotami jsou inovace, životní prostředí a odpovědnost. 

Ve společnosti vědí, že cestování je neodlučitelnou součástí života. Ať už je to práce nebo dovolená, jsou z toho stejně nadšení jako vy. Právě proto vyrábí nejvíce spolehlivé, pohodlné, krásné a šetrné k životnímu prostředí cestovní příslušenství - slibujíc vám vylepšený a uvolněný zážitek bez stresu.