Isolate® 2 Pro - Titanium Titánové špunty do uší

Kód: 102
1 495 Kč 1 235.54 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • nový ergonomický tvar
  • vylepšený design koncovek
  • blokují nízké frekvence
  • 4 velikosti koncovek
  • na koncert, na moto nebo cestování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špunty do uší Isolate® 2 Pro Titanium představují zbrusu nový ergonomický tvar, který je dělá jednoduššími a pohodlnějšími na použití. Kovové zátky Isolate® 2 nyní mnohem lépe sedí v uchu díky přidané výhodě nového a vylepšeného designu koncovek z paměťové pěny s klenutou špičkou.

Kovové špunty mnohem lépe blokují nízké frekvence oproti tradičním silikonovým nebo pěnovým, které se vyrábí z flexibilních materiálů. Díky kovu obaleného v pěně lze zablokovat téměř všechen přímý zvuk pronikající do ušního kanálku a slyšet tak pouze samotným vedením kostí (bone conduction).

 

Technologie

Špunty Isolate® 2 Pro chrání vaše uši technologií Sound Blocking. Tradiční chrániče sluchu jsou vyrobené z měkkých plastů nebo pěny, které pouze tlumí zvuky. Zátky Isolate používají titan obalený v měkké paměťové pěně, které zvuk přímo blokuji. Nemusíte se bát - stále všechno uslyšíte vedením kostí (zvuk přirozeně proniká přes vaši lebku nikoli uši), ale mnohem mnohem více potichu.

Isolate 2 Pro jsou vyrobené z titanu třídy 5 pro zablokování hluku jako nikdy předtím.

Špunty jsou perfektní na ochranu před hlasitou hudbou, na cestování nebo například na moto. Isolate 2 Pro chrání vaše uši před trvalým poškozením sluchu.

 

Obsah balení

Špunty Isolate 2 Pro najdete v balení spolu s jedním párem pěnových koncovek ve velikosti XS, S, M a L a praktickým síťovaným pouzdrem pro jejich uchování.

 

Možnost vyzkoušení a vrácení do 30 dnů

Základní lhůta pro vrácení zboží na internetu je podle české legislativy 14 dnů. Nicméně existuje výjimka dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, kdy nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Do této kategorie zboží spadají i špunty do uší. Nemůžeme je od vás přijmout špinavé a následně opět prodávat. To ale neplatí pro tyto špunty! S výrobcem máme dohodu, že pokud s výrobky Sleeep® nebo Isolate® nebudete spokojení, můžete nám je po vyzkoušení bez problému vrátit. A my je zase vrátíme výrobci. Moc dobře chápeme, že špunty nejsou nejlevnější, a proto jsme na této podmínce u vyjednávání s výrobcem trvali. Zároveň nám přišlo málo 14 dní a lhůtu jsme rozšířili až na 30 dnů! Více info o vrácení na tomto odkazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na hlasitou hudbu
Hmotnost: 0.18 kg
Barva: Šedá
Lamelové: Ne
Materiál: Titan
Počet párů: 1
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Látkové
? SNR (Utlumení): 32dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Velká, Standardní, Menší
Využití: Na koncerty
Země původu: Anglie
Certifikáty: BS EN 352-2-2002
Průměr těla: 12mm (v nejširším bodě)
Váha: 1,43g
Materiál balení: Recyklovaný papír
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
G Avatar autora | 3.7.2020
Skvěle vylepšené, vychytané detaily pro citlivé používání - přizpůsobení anatomii ucha.

Flare logo

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Z vlastních zkušeností s živými vystoupeními v hudebním průmyslu se společnost naučila a pochopila nedostatky s tradičním přístupem k výrobě reproduktorů a vyvinula patentovou technologii, která vytváří čistý zvuk v jakémkoliv zařízení produkující zvuk.

Ve společnosti věřili, že jejich technologie může být miniaturizována. V roce 2015 přišli na trh s prvními sluchátky díky kampani v crowdfunding. Úspěch kampaně posunul společnost kupředu. Brzy na to přišly chrániče sluchu Isolate®, které vybraly v kampani crowdfunding více než 2 miliony liber. Nyní mají celý arzenál audio výrobků, které získaly ocenění od vysoce respektovaných profesionálů a umělců jako Tony Visconti (producent, vítěz ocenění Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavírista), Fran Healy (Travis).

Nyní společnost prodává svoje chrániče sluchu a sluchátka do více než 170 zemí. Flare vyrostla z malého tříčlenného týmu, který pracoval v garáži na zahradě do společnosti s 26 členy a sídlem na jižním pobřeží.