Bananaz Thunderplugs Duopack Špunty do uší na hlasitou hudbu

Kód: 351
Akce
Značka: Bananaz
461 Kč –42 %
Bananaz Thunderplugs Duo špunty do uší na hlasitou hudbu
461 Kč –42 % 269 Kč 222.31 Kč bez DPH 67.25 Kč / 1 ks
Vyprodáno
  • balení se 2 páry 
  • speciální filtry, které snižují hlasitost
  • nezkreslují hudbu
  • diskrétní a sotva viditelné
  • dlouho vydrží a jsou znovu použitelné
  • spolu s přenosným hliníkovým pouzdrem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thunderplugs Duopack obsahují dva páry prémiových špuntů do uší spolu s hliníkovým pouzdrem. Díky tomu je tento produkt ideální volbou, pokud často ztrácíte špunty nebo chcete dát jeden pár navíc svému parťákovi. Sdílená zábava je dvojitá zábava, že?

Špunty mají průměrnou hodnotu utlumení SNR 20 dB (v souladu s podmínkami kvality EU), tak aby byla zajištěná kompletní ochrana před škodlivými zvuky. Speciální hudební filtry zajišťují, aby všechny detaily hudby byly stále slyšitelné, pouze o pár decibelů níže. Výsledkem je čistý a neposkvrněný zvuk.

Se špunty Thunderplugs Duopack máte všechny prostředky k udržení svého sluchu v prvotřídním stavu. Ale hlavně jsou pohodlné a dobře vypadají. Jsou vyrobené z toho nejměkčího a nejlepšího silikonu na trhu. Ani si nevšimnete, že je máte v uších a zároveň jsou sotva viditelné.

 

Nejlepší špunty do uší na festivaly, koncerty a do klubu

Užívejte si hudbu na plno s pocitem, že vaše uši přežijí noc. Thunderplugs Duopack jsou vašim nejlepším přítelem v této situaci. Špunty jsou znovu použitelné. Jsou vyrobené z trvanlivého materiálu a mají univerzální velikost. Naši zákazníci tvrdí, že Duopack je potěšení nosit a po chvíli ani nevíte, že je máte.

Bananaz Thunderplugs Duo špunty na koncerty

 

Testováno společností KASSA

Když se špunty Thunderplugs začaly vyrábět, nasadily nový standard. Špunty nemusí být drahé, aby poskytly dobrou ochranu uší. Ochrana sluchu nepotřebuje vysokou cenovku, aby zajistila pohodlí a abyste si mohli užívat hudbu takovou jaká je. Špunty Thunderplugs splňují všechny kvalitativní požadavky EU. Nizozemský program KASSA pro hodnocení spotřebitelských výrobků toto potvrzuje. V jejich posledním testu špuntů všech velkých značek ochrany sluchu se Bananaz umístily na vrcholu seznamu.

BZ-KASSA-SEAL-V03-EN-400x400-1

Kdy je zvuk škodlivý?

Špunty do uší přirozeně nosíte, protože chcete zabránit poškození sluchu. A jak asi víte, sluch si můžete poškodit, když je hudba příliš hlasitá. Ale kde je hranice? Zvuk je měřen v decibelech (dB) a může být opravdu škodlivý již od 80dB. Když je dosaženo úrovně 100dB, musíte se opravdu začít hlídat (a svoje uši), jelikož může dojít k akutnímu poškození sluchu. Problém je v tom, že v klubech, na festivalech nebo živých vystoupeních často dochází k hladinám nad 100dB. Z tohoto důvodu je důležité filtrovat zvuk pomocí ušních zátek. Protože váš sluch je příliš důležitý na to, abyste ho ztratili.

Váš sluch je ten nejdůležitější nástroj, když jste hudebník nebo milovník hudby. Takže s ním zacházejte s péči. Tady je jeden velký problém: poškození sluchu je (ve většině případů) nezvratné. Špunty Thunderplugs jsou dodávány s hliníkovým pouzdrem. Připojte jej ke svým klíčům a nikdy na ně už nezapomenete.

 

Bannanaz-75db Bannanaz-80db Bannanaz-90db Bannanaz-100db Bannanaz-105db

(vysavač)

 žádné riziko poškození sluchu 

(třída s dětmi)

 poškození sluchu po 8 hod 

(motorky)

 poškození sluchu po 1 hod 

(klub)

 poškození sluchu po 15 min 

(rokový koncert)

 poškození sluchu po 4 min 

 

 

Bananaz zaručují kvalitu a bezpečnost

Thunderplugs Duopack od společností Bananaz jsou v souladu se všemi předpisy o kvalitě a bezpečnosti, které stanovuje EU. Špunty byly testovány a certifikovány podle EN 352-2:2002. Jedná se o kvalitativní požadavek na ochranu sluchu od EU. Tyto chrániče prošly všemi těmito testy. Díky tomu je zaručeno, že Thunderplugs Duopack vám umožní bezpečně si užívat hudbu.

Zátky Thunderplugs mají SNR 20dB. To znamená, že jejich průměrné utlumení je 20dB. Díky speciálnímu hudebnímu filtru si stále můžete užívat všech detailů hudby. Žádný zkreslený zvuk. Pouze škodlivé frekvence jsou odfiltrovány. Další výhodou těchto speciálních filtru je to, že můžete snadno mluvit s ostatními lidmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na hlasitou hudbu
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Šedá
Lamelové: Ano
Materiál: Pevný silikon
Počet párů: 2
Počet přírub: 3
Pouzdro: Hliníková tubička
? SNR (Utlumení): 20dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Standardní
Využití: Na koncerty

Thunderplugs

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
I Avatar autora | 21.6.2019
Na koncertě myslím fungovaly super, slyšela jsem tak akorát a mohla si to užít. Z uší nevypadávaly, jenom mi tam občas trochu překážely, ale pak jsem na to zapomněla.
5
T Avatar autora | 12.2.2018
Výborné špunty.

Bananaz-logo-1

Špunty do uší Bananaz Thunderplugs vhodné na koncerty, na hlasité události a párty. Poskytují cenově dostupnou a dobrou ochranu sluchu. Nejlepší špunty do uší za nejnižší cenu. V roce 2019 byly koupené společností Alpine a jejich výroba byla ukončena.