TravelBlue Dětský cestovní polštář Slon Flappy

Kód: 79
499 Kč 412.40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
  • roztomilý, měkký a pohodlný
  • podpora pro krk a hlavu
  • vhodný do auta, letadla nebo při čekání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní dětský cestovní polštář TravelBlue se slonem. Roztomilý, měkký a pohodlný. Poskytuje podporu krku pro děti a batolata. Vhodný do auta, letadla nebo při čekání na letišti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní polštářky pro děti
Hmotnost: 0.273 kg
Barva: Šedá
Typ: Polyesterové
Váha: 273g
Materiál: Povlak & náplň: 100% polyester
Čištění: Perte v ruce při 30°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo

 

Společnost Travel Blue byla založená v roce 1987 ve Spojeném království s cílem vyřešit a poskytnout servis cestovatelům. V té době existovalo pouze několik řešení, které poskytovaly pohodlí a bezpečí. Produkty, které byly na trhu byly základní ve svém vzhledu a možnostech. Jakmile ve společnosti přišli na tyto potřeby, věděli, že je tu příležitost zlepšit zážitek z cestování. Tehdy společnost Travel Blue vznikla.

Společnost začínala skromně a vše si vyráběla u sebe doma v Londýně. Nyní po 30 letech je jasné, že se Travel Blue stala značnou součástí revoluce v cestovních doplňcích a stala se světovým lídrem. Travel Blue je stále rodinným podnikem, jehož základními hodnotami jsou inovace, životní prostředí a odpovědnost. 

Ve společnosti vědí, že cestování je neodlučitelnou součástí života. Ať už je to práce nebo dovolená, jsou z toho stejně nadšení jako vy. Právě proto vyrábí nejvíce spolehlivé, pohodlné, krásné a šetrné k životnímu prostředí cestovní příslušenství - slibujíc vám vylepšený a uvolněný zážitek bez stresu.